Mobilā versija
+7.7°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
20. septembris, 2016
Drukāt

Automašīnu bojājumi stāvvietās ikdiena: desmitiem gadījumu mēnesī (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Automašīnu bojājumi stāvvietās ir ikdiena – vairāk nekā 80 gadījumu mēnesī, par statistiku informē apdrošināšanas kompānija “Balta”.

Šogad no janvāra līdz augustam apdrošināšanas sabiedrība saņēmusi 666 KASKO atlīdzību pieteikumus par negadījumiem stāvvietās, atlīdzībās izmaksājot teju 300 tūkstošus eiro, savukārt pēdējo trīs gadu laikā reģistrēti 2752 pieteikumi, un atlīdzībās izmaksāti vairāk nekā 1,9 miljoni eiro.

Pērn lielākā izmaksātā atlīdzība bija 33 300 eiro par no stāvvietas nozagtu automašīnu, savukārt 10 300 eiro liela atlīdzība izmaksāta par pazemes stāvvietā apzagtu automašīnu. 70% negadījumu automašīnu stāvvietās saistīti ar sadursmi ar citu transportlīdzekli. 25% gadījumu spēkrats bojāts, uzbraucot stāvvietā esošajiem objektiem, piemēram, apmalēm, betona stabiem, dzelzs caurulēm, savukārt 5% negadījumu cēlonis bijis zādzība, apzagšana vai vandālisms, liecina “Balta” apkopotā informācija.

Ja negadījums noticis stāvvietā, jārīkojas tāpat kā jebkura satiksmes negadījuma situācijā. Atbilstoši likumā noteiktajam jāaizpilda saskaņotais paziņojums vai negadījums jāpiesaka Ceļu policijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nu uztaisiet beidzot stavvietas skujinu… Ertak un drosak iebraukt un izbraukt

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+