Mobilā versija
Brīdinājums +0.7°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
29. jūnijs, 2016
Drukāt

Šis automātiskais cirkulārais zāģis saglabās jūsu pirkstus vietā!

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Vācu elektroinstrumentu kompānija “Mafell” laidusi klajā cirkulāro zāģi “PSS 3100 SE”, kas ir pirmais šāda veida zāģis, kura darbināšanai nav nepieciešamas cilvēka rokas, tādējādi izslēdzot jebkādu negadījumu iespēju.

Ierīci uz materiāla novieto operators, nosaka griešanas apgriezienus un materiāla biezumu, lai ierīce nogrieztu tieši tik, cik nepieciešams. Visbeidzot, pēc viena pogas spiediena zāģis sāk savu darbu. Ierīce spējīga griezt saplāksni vai citu koka materiālu, kas nav garāks par 3 metriem un biezāks par 4,5 centimetriem. Par automatizāciju un drošību ir jāmaksā – “Mafell” ražojums maksā, sākot no 3400 dolāriem.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+