×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
4. februāris, 2013
Drukāt

Autoostas tualetes smird!

Foto - LETAFoto - LETA

Redakcijā saņēmām kādu neizpratnes pilnu e-pasta vēstuli no mūsu lasītājas Valmierā. “Esmu sašutusi par Rīgas Starptautisko autoostu. Tur tualetes ir drausmīgas. Smaka šausmīga. Par ko maksāt 20 santīmus? Tas nebūtu daudz, ja tualetēs patiešām valdītu kārtība. Tas ir kauns Rīgai! Aiva Valmierā”


 

Ņemot vērā, ka Rīgas Starptautiskā autoosta (RSA) atrodas pilsētas centrā, vairāk vai mazāk būdama arī Rīgas vizītkarte ikkatram tūristam, kas to apmeklē, vaicājām RSA padomes priekšsēdētājai un arī Rīgas Tūrisma attīstības biroja vadītājai Vitai Jermolovičai, kādēļ šis jautājums autoostā joprojām ir aktuāls! “Paldies par trauksmes signālu, ko deva šī kundze no Valmieras – mēs nekavējoties sazināsimies ar apsaimniekotāju, lai saprastu, kas par lietu. Man tiešām jāatvainojas visiem, kuri saskārušies ar šo nepatīkamo situāciju Rīgas autoostā,” tā V. Jermoloviča.

Tikmēr RSA valdes priekšsēdētājas vietnieks Jānis Briedītis norāda – lielākā problēma tualešu jautājumā ir novecojusī kanalizācija.

Jānis Briedītis: “Smaka tiešām bojā iespaidu, taču pilnībā novērst to iespējams vienīgi tad, kad tiks veikta autoostas rekonstrukcija un kanalizāciju pārbūvēs. Tiesa gan, mūsu iespējas pašlaik tik vērienīgus darbus nepieļauj, viss pagaidām ir ieceru līmenī.

Jā, kādreiz bija gatavi rekonstrukcijas projekti, taču viss mainās un nu vajag jaunus. Turklāt jāizdomā arī, kur rekonstrukcijas laikā rast vietu rezerves autoostai. Tā ka tas nebūs tik ātri.”

Viņš arī norāda – slikta kanalizācija ir visas Vecrīgas, ne tikai autoostas problēma. Par tās radīto smaku viņam atvainojušies pat smalka Vecrīgas arhitektu biroja darbinieki.

Savukārt pats RSA tualešu apsaimniekotājs nepiekrīt tam, ka autoostas tualetes smirdētu.

Anatolijs Roze, SIA “Spožums” valdes priekšsēdētājs: “Nu nav tā, kā autoostas tualetēs bija padomju laikā, kad jau pie ieejas smirdoņas dēļ nācās aizspiest degunu.

Tualetes regulāri tiek tīrītas, ir gaisa ventilēšanas sistēma un arī gaisa atsvaidzinātāji. Jāsaprot, ka šī tomēr ir tualete – kāds varbūt podam garām “aizšāvis”, kādam nepatīkams pukšķis gadījies. Katrā ziņā mēs apzināmies, ka esam sava veida pilsētas vārti, tādēļ cenšamies, cik spējam.

Esam atvērti arī dažādiem ierosinājumiem vai sūdzībām – turpat uz vietas var aizpildīt īpašu veidlapu, un mēs noteikti izvērtējam visu, uz ko mums aizrāda.”

 

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +17.7
Alūksne +16.8
Daugavpils +21
Saldus +18
Liepāja +18.1
Jelgava +18
Ventspils +17.7
Limbaži +16
Madona +18
Rēzekne +20
Draugiem Facebook Twitter Google+