×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.0°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
17. aprīlis, 2016
Drukāt

Autopārvadātāji bažījas, ka finansējumu ceļiem radīs ar augstākiem nodokļiem lietotājiem

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijas autopārvadātāji bažījas, ka trūkstošo finansējumu ceļiem radīs ar augstākiem nodokļiem lietotājiem, aģentūrai BNS pauda Latvijas starptautisko autopārvadātāju asociācijas “Latvijas Auto” valdes priekšsēdētājs Valdis Trēziņš.

Viņš norādīja, ka patlaban ir īpaši aktualizēta tēma par finansējuma problēmu Latvijā autoceļu rekonstrukcijai un uzturēšanai. Valsts papildu līdzekļus nevēloties dot, tāpēc pastāv bažas, ka trūkstošo finansējumu radīs ar augstākiem nodokļiem lietotājiem, kas būtu slikta ziņa nozarei.

Pēc Trēziņa teiktā, attiecīgās problēmas risināšanā nevajadzētu veikt straujas kustības.

Aģentūra BNS jau rakstīja, ka šonedēļ satiksmes ministra Ulda Auguļa vadībā notika pirmā autoceļu finansēšanas modeļa izstrādei sasauktā ekspertu tikšanās. Ekspertu grupā piedalās Latvijas Pašvaldību savienības, Valsts policijas, ceļu būvētāju, uzturētāju un sabiedrības, kā arī Satiksmes, Ekonomikas, Finanšu un Zemkopības ministrijas pārstāvji.

Asociācijā “Latvijas Auto” apvienojusies lielākā daļa starptautisko autopārvadātāju. 1990.gadā dibinātās asociācijas mērķis ir darboties autopārvadājumu attīstībā un to efektivitātes paaugstināšanā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+