Latvijā
Kriminālziņas

Autoserviss Rīgā ievieš “papildu biznesu” – uzpērk un tirgo zagtas detaļas 16


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto – LETA

Kāds autoserviss Rīgā uzpircis un tirgojis zagtas detaļas, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Maija sākumā policija ziņoja par kratīšanu kādā autoservisā Zolitūdē, kur it kā atrastas zagtas automašīnu detaļas. Policisti plašāk savas operācijas darbības nekomentēja, vien paziņoja, ka atrasti automašīnu “BMW” atpakaļskata spoguļi – kopskaitā 700, 20 automašīnu “Volvo” priekšējie lukturi, spēkratu dzinēji, virsbūvju detaļas un citas rezerves daļas, kas šobrīd tiekot identificētas. Arī servisā par notikušo likumsargu ielaušanos runātājus grūti atrast. Tomēr vienu no darbiniekiem izdodas iztaujāt plašāk. Viņš noliedz, ka darba devējs nodarbotos ar netīrām lietām un saka, ka policistus uzsūtījuši konkurenti.

Policisti ilgstoši dežurējuši gar servisu un pētījuši darbinieku paradumus, taču pašlaik drīzāk aizdomām būtu jākrīt uz bezpajumtniekiem un narkomāniem, kas teritoriju izmanto zagtu lietu nobēdzināšanai, domā teritorijas darbinieki.

Saistītie raksti

Darbinieks gan aizmirst piebilst, ka servisā policisti atraduši arī automašīnu “BMW 330” un “BMW X5”. Trešās sērijas “BMW” nozagts martā un vel nebija izjaukts, bet “BMW X5” aizdzīts krietni agrāk un gandrīz pārvērsts lūžņu kaudzē, tāpēc tiek vēl identificēts pēc šasijas numuriem.

Šobrīd aizdomās par zagto automašīnu un zagto rezerves daļu tirdzniecību tiek turētas divas personas – 29 gadus vecs vīrietis un 44 gadus veca sieviete. Abi iepriekš policijas redzeslokā nav nonākuši.

LA.lv