×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.6°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
23. decembris, 2012
Drukāt

Autostāvvietas Rīgas ielu malās Ziemassvētku brīvdienās varēs izmantot bez maksas

autostavvriga

Rīgas pašvaldības autostāvvietas ielu malās Ziemassvētku brīvdienās, no pirmdienas, 24.decembra, līdz trešdienai, 26.decembrim, varēs izmantot bez maksas, pastāstīja Rīgas sabiedriskā transporta uzņēmuma “Rīgas satiksme” preses sekretārs Viktors Zaķis.

Uzņēmumā informēja, ka Rīgas pilsētas pašvaldības maksas autostāvvietas, kas atrodas ielu sarkano līniju robežās, Ziemassvētku brīvdienās varēs izmantot bez maksas, izņemot autostāvvietas, kas ierīkotas Vecrīgā, ‒ tur par auto novietošanu jāmaksā.

Zaķis arī atzīmēja, ka stāvvietas bez maksas var izmantot tikai valsts noteiktajās brīvdienās, kas kalendārā ir atzīmētas sarkanā krāsā, kā arī svētdienās.

Maksa par mašīnas novietošanu atšķiras dažādās pilsētas teritorijās un laika posmos, savukārt sestdienās ir jāmaksā laikā no pulksten 9 līdz 17.

Rīgas pašvaldības autostāvvietas apsaimnieko domei piederošais pilsētas sabiedriskā transporta uzņēmums “Rīgas satiksme”. Uzņēmums nodrošina Rīgā pasažieru pārvadājumus ar autobusiem, tramvajiem un trolejbusiem. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Rīgas dome.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +21.6
Alūksne +18.2
Daugavpils +22.1
Saldus +18
Liepāja +16.8
Jelgava +20
Ventspils +16.6
Limbaži +16
Madona +19
Rēzekne +21
Draugiem Facebook Twitter Google+