Mobilā versija
+4.0°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
23. decembris, 2012
Drukāt

Autostāvvietas Rīgas ielu malās Ziemassvētku brīvdienās varēs izmantot bez maksas

autostavvriga

Rīgas pašvaldības autostāvvietas ielu malās Ziemassvētku brīvdienās, no pirmdienas, 24.decembra, līdz trešdienai, 26.decembrim, varēs izmantot bez maksas, pastāstīja Rīgas sabiedriskā transporta uzņēmuma “Rīgas satiksme” preses sekretārs Viktors Zaķis.

Uzņēmumā informēja, ka Rīgas pilsētas pašvaldības maksas autostāvvietas, kas atrodas ielu sarkano līniju robežās, Ziemassvētku brīvdienās varēs izmantot bez maksas, izņemot autostāvvietas, kas ierīkotas Vecrīgā, ‒ tur par auto novietošanu jāmaksā.

Zaķis arī atzīmēja, ka stāvvietas bez maksas var izmantot tikai valsts noteiktajās brīvdienās, kas kalendārā ir atzīmētas sarkanā krāsā, kā arī svētdienās.

Maksa par mašīnas novietošanu atšķiras dažādās pilsētas teritorijās un laika posmos, savukārt sestdienās ir jāmaksā laikā no pulksten 9 līdz 17.

Rīgas pašvaldības autostāvvietas apsaimnieko domei piederošais pilsētas sabiedriskā transporta uzņēmums “Rīgas satiksme”. Uzņēmums nodrošina Rīgā pasažieru pārvadājumus ar autobusiem, tramvajiem un trolejbusiem. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Rīgas dome.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +4.0
Alūksne +3.0
Daugavpils +2.6
Saldus +3.7
Liepāja +6.6
Jelgava +3.9
Ventspils +4.8
Limbaži +3
Madona +2.7
Rēzekne +4.4
Rīgas zoodārza jaunā lauvene Tori gozējas pirmajā fotosesijāŠogad, pateicoties Rīgas domes atbalstam, sarūpēta brīnišķīga dāvana Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza 104. dzimšanas dienā – atjaunota Lauvu mītne un sagaidīts jauns iemītnieks. Āzijas lauvu mātīte Tori no Tallinas zoodārza ieradās jau 7.oktobrī, lai iepazītos un aprastu ar iekštelpu apartamentiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+