Mobilā versija
-3.7°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
20. februāris, 2015
Drukāt

“Autotransporta direkcijas” vadītāja amatā ieceļ Kristiānu Godiņu

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Satiksmes ministrijā (SM) piektdien notikušajā VAS “Autotransporta direkcija” (ATD) akcionāru sapulcē par ATD valdes priekšsēdētāju iecelts Kristiāns Godiņš, informē SM Komunikācijas nodaļas vadītājs Aivis Freidenfelds.

Savukārt līdzšinējais ATD valdes priekšsēdētājs Normunds Narvaišs piekritis turpināt darbu valdes locekļa statusā.

SM norāda, ka Godiņš ieguvis Latvijas Universitātē politikas zinātņu maģistra grādu, strādājis Eiropas integrācijas birojā, Kurzemes reģiona attīstības aģentūrā un līdz šim bijis Kurzemes plānošanas reģiona administrācijas vadītājs, kura amata pienākumos ietilpa administrācijas darba plānošana, vadīšana un kontrole.

Godiņam ir pieredze un zināšanas, kuras saistītas ar sabiedriskā transporta organizēšanu Kurzemes plānošanas reģionā, viņš pārzina sabiedriskā transporta finansēšanas mehānismu un kārtību, piedalījies sabiedriskā transporta pakalpojumu iepirkumu organizēšanā, pārzina sadarbības veidošanu ar pašvaldībām, valsts institūcijām, sabiedriskā transporta pakalpojumu sniedzējiem un to pārstāvošajām organizācijām, skaidro ministrijā.

SM janvāra mēnesī bija izsludinājusi ATD valdes priekšsēdētāja un valdes locekļa amata kandidātu konkursu. Saskaņā ar konkursa nolikumu uz ATD valdes priekšsēdētāja un valdes locekļa amatu pieteicās pieci kandidāti. Konkurss organizēts divās kārtās – dokumentu atlase, intervija un rakstiska valodu zināšanu pārbaude.

Tāpat konkursa komisija, ņemot vērā to, ka līdzšinējais ATD valdes priekšsēdētājs Normunds Narvaišs ir piekritis turpināt darbu valdē valdes locekļa statusā, nolēma nevirzīt nevienu esošo pretendentu ATD valdes locekļa amatam.

Pievienot komentāru

Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiemVisām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+