Mobilā versija
+3.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
20. februāris, 2015
Drukāt

“Autotransporta direkcijas” vadītāja amatā ieceļ Kristiānu Godiņu

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Satiksmes ministrijā (SM) piektdien notikušajā VAS “Autotransporta direkcija” (ATD) akcionāru sapulcē par ATD valdes priekšsēdētāju iecelts Kristiāns Godiņš, informē SM Komunikācijas nodaļas vadītājs Aivis Freidenfelds.

Savukārt līdzšinējais ATD valdes priekšsēdētājs Normunds Narvaišs piekritis turpināt darbu valdes locekļa statusā.

SM norāda, ka Godiņš ieguvis Latvijas Universitātē politikas zinātņu maģistra grādu, strādājis Eiropas integrācijas birojā, Kurzemes reģiona attīstības aģentūrā un līdz šim bijis Kurzemes plānošanas reģiona administrācijas vadītājs, kura amata pienākumos ietilpa administrācijas darba plānošana, vadīšana un kontrole.

Godiņam ir pieredze un zināšanas, kuras saistītas ar sabiedriskā transporta organizēšanu Kurzemes plānošanas reģionā, viņš pārzina sabiedriskā transporta finansēšanas mehānismu un kārtību, piedalījies sabiedriskā transporta pakalpojumu iepirkumu organizēšanā, pārzina sadarbības veidošanu ar pašvaldībām, valsts institūcijām, sabiedriskā transporta pakalpojumu sniedzējiem un to pārstāvošajām organizācijām, skaidro ministrijā.

SM janvāra mēnesī bija izsludinājusi ATD valdes priekšsēdētāja un valdes locekļa amata kandidātu konkursu. Saskaņā ar konkursa nolikumu uz ATD valdes priekšsēdētāja un valdes locekļa amatu pieteicās pieci kandidāti. Konkurss organizēts divās kārtās – dokumentu atlase, intervija un rakstiska valodu zināšanu pārbaude.

Tāpat konkursa komisija, ņemot vērā to, ka līdzšinējais ATD valdes priekšsēdētājs Normunds Narvaišs ir piekritis turpināt darbu valdē valdes locekļa statusā, nolēma nevirzīt nevienu esošo pretendentu ATD valdes locekļa amatam.

Pievienot komentāru

Bērza finierkluču audzes atmaksāsiesVai tiesa, ka no bērza 35 gados iespējams iegūt finierklučus? JĀNIS STRENČU NOVADĀ
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+