Mobilā versija
+2.1°C
Krišs, Ksenija, Eglons
Otrdiena, 24. janvāris, 2017
20. februāris, 2015
Drukāt

“Autotransporta direkcijas” vadītāja amatā ieceļ Kristiānu Godiņu

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Satiksmes ministrijā (SM) piektdien notikušajā VAS “Autotransporta direkcija” (ATD) akcionāru sapulcē par ATD valdes priekšsēdētāju iecelts Kristiāns Godiņš, informē SM Komunikācijas nodaļas vadītājs Aivis Freidenfelds.

Savukārt līdzšinējais ATD valdes priekšsēdētājs Normunds Narvaišs piekritis turpināt darbu valdes locekļa statusā.

SM norāda, ka Godiņš ieguvis Latvijas Universitātē politikas zinātņu maģistra grādu, strādājis Eiropas integrācijas birojā, Kurzemes reģiona attīstības aģentūrā un līdz šim bijis Kurzemes plānošanas reģiona administrācijas vadītājs, kura amata pienākumos ietilpa administrācijas darba plānošana, vadīšana un kontrole.

Godiņam ir pieredze un zināšanas, kuras saistītas ar sabiedriskā transporta organizēšanu Kurzemes plānošanas reģionā, viņš pārzina sabiedriskā transporta finansēšanas mehānismu un kārtību, piedalījies sabiedriskā transporta pakalpojumu iepirkumu organizēšanā, pārzina sadarbības veidošanu ar pašvaldībām, valsts institūcijām, sabiedriskā transporta pakalpojumu sniedzējiem un to pārstāvošajām organizācijām, skaidro ministrijā.

SM janvāra mēnesī bija izsludinājusi ATD valdes priekšsēdētāja un valdes locekļa amata kandidātu konkursu. Saskaņā ar konkursa nolikumu uz ATD valdes priekšsēdētāja un valdes locekļa amatu pieteicās pieci kandidāti. Konkurss organizēts divās kārtās – dokumentu atlase, intervija un rakstiska valodu zināšanu pārbaude.

Tāpat konkursa komisija, ņemot vērā to, ka līdzšinējais ATD valdes priekšsēdētājs Normunds Narvaišs ir piekritis turpināt darbu valdē valdes locekļa statusā, nolēma nevirzīt nevienu esošo pretendentu ATD valdes locekļa amatam.

Pievienot komentāru

Cūku mēris neārstējams, bizness atjaunojams (4)Cilvēciskais faktors spēj pārvarēt ikvienu biodrošības barjeru
Sāk kriminālprocesu par cūku inficēšanos ar ĀCM Krimuldas saimniecībā (2)Valsts policija (VP) sākusi kriminālprocesu par Krimuldas novada saimniecības "Rukas" audzēto cūku inficēšanos ar Āfrikas cūku mēri (ĀCM).
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (19)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+