×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
7. novembris, 2017
Drukāt

Autovadītājam, kurš fiziski iespaidoja citu šoferi, draud pamatīgs sods (20)

Kadrs no videoKadrs no video

Pirms pāris nedēļām TV3 raidījums “Bez Tabu” rādīja sižetu, kas sabiedrībā izraisīja plašas diskusijas. Tas bija stāsts par A7 šoseju, pa kuru no Rīgas var tikt uz Ķekavu. Filmēšanas laikā raidījuma operatoram izdevās nofilmēt autoavārijas brīdi, kā arī to, kā vainīgais šoferis fiziski izrēķinās ar otru autovadītāju un pēc tam pamet notikuma vietu.

Nofilmētajos materiālos ir redzams, ka pa A7 šoseju no Rīgas, Ķekavas virzienā, vēlas izbraukt divi auto. Zilas krāsas buss un vieglais auto. Busiņš no kreisās joslas pāri nepārtrauktai līnijai vēlas pārkārtoties labajā joslā, bet notiek sadursme.

Abi vadītāji nobrauc malā, izkāpj un notiek neticamai. Lai arī pārkāpis ceļu satiksmes noteikumu, busiņa vadītājs iesit otram šoferim. Tad, apskatījis savu braucamo, pamet notikuma vietu.

Video liecību redzējis arī Valsts policijas pārstāvis Normunds Krapsis. Viņš saskata vairākus pārkāpumus.

Normunds Krapsis, Valsts policijas pārstāvis:”Tur ir redzama agresīva braukšana. Busiņa šoferis vēlas pārkārtoties vietā, kur to vairs nedrīkst darīt.”

Izraisa negadījumu un pēc tam pamet negadījuma vietu, par ko paredzēts naudas sods no 70 līdz 700 eiro, kā arī vadītājam uz laiku no trim mēnešiem līdz diviem gadiem var atņemt tiesības.

Pievienot komentāru

Komentāri (20)

 1. Sākot ar 0:50 es pat teiktu, ka otrais pelēkais vieglais palaiž garāku distanci gribēdams palaist busiņu, bet šams ņem un uzskrien priekšā braucošajam pelēkajam 🙂

 2. ….vai tad pelēkās a/m vadītājam nebūs nekāds sods? …tādam tirliņam, kurš speciāli izprovocēja csn vajadzētu ne tikai pa muti sadot…..

  • noteikti apmeklē ārstu, šodien pat

  • Eu tirliņ, tavs komentārs provocē mani sadot tev pa purnu. Jautājums, pēc tavas loğikas, esi pelnījis dabūt pa purnu vai tomēr, pēc visiem noteikumiem, drīksti brīvi izteikties un es tevi nedrīkstu aizskart?

  • Ja nezini satiksmes noteikumus tad neruna vispar. Visiem zinams ja gribi izbraukt ara dotajā gadījumā tad laikus jaienem pareizā josla nevis jalien pedeja bridi no apgriešanās joslas ko dara daudzi lai nevaidzetu stavet garajā rindā.

 3. Nu ko lai saka , kauns abiem Viens ka nepalaida , Otrs ka palaiž rokas . Lai būtu discinlinētaki un savaldītāki , tie kas palaiž rokas ar lietišķiem pieradijumiem (video) ,vajag aizturēt vismaz 10 sutkām . Un naudas kompensāciju par miesas bojājumiem.

  • Kāpēc būtu jālaiž nekaunīgs līdējs, kurš apzināti pārkāpj noteikumus? Pilnas ielas ar gudriniekiem, kuri nerēķinās ar apkārtējiem. Ja viņš būtu nejauši nokļuvis šādā situācijā, tad ātri vien atrastos kāds iejūtīgais, kas palaistu, tik būtu mazu mirkli jāpagaida. Ir pazīstami tādi kretīni, kas dodas ielās ar saukli, ka es dodos braukt, ne stāvēt sastrēgumos, tik dēļ viņiem sastrēgumi kļūst vēl lielāki, jo vņi rausta plūsmu.

 4. loham ir jāatņem vadītāja tiesības
  cietušajam jāraksta iesniegums par huligānismu, lai to lohu vēl uz 15 diennaktīm iesēdina

 5. Ir cilvēkiem inde iekšā !…Vai tad nevarēja palaist ?! Redz ka cilvēks iesprūdis,bet nē…vēl speciāli kantē ! Nu ne uz to uzrāvās.Domāju,ka taisnīgi dabūja.Tikai pie mums tādi indes braukā…!

 6. Vot ir cilvēkiem inde iekšā ! Esmu pret kautiņiem,bet šoreiz taisnība vairāk bija zilajam busiņam ! Kāpēc tad nevarēja palaist ?!..Redz ka cilvēks ”iesprūdis” un grib tikt atpakaļ labajā joslā.Kāpēc speciāli bija jākantē un pie tam vēl jādabon pa muti ?!

  • Novērotāj, pirms gvelzt muļķības, par indēm utt, paskatīsimies uz to nedaudz citādāk. Kamēr pilnībā piekrītu Timrotam, ka satiksmes organizācija tur ir pilnīgi idiotiska, tas nekādā veidā neļauj pārkāpt satiksmes noteikumus, un tieši šādi busiņu vadītāji un citi viņam līdzīgie (vērotāji?), kuri domā ka viņu intereses un tiesības ir pāri citiem vadītājiem arī veido to vājprātīgo satiksmi. Bez tam busiņam bija vismaz vēl 2 varianti ko darīt,, lai nepārkāptu noteikumus, ja jau viņš bija “iestrēdzis”:
   1. Laicīgi pārkārtoties. Neizdevās pārkārtoties sk otro punktu
   2. Apgriezties pretējā virzienā un pirmajā iespējamajā vietā atkal apgriezties pretējā virzienā, nonākot tajā pašā vietā, tikai šoreiz jau pareizi izbraukt.

 7. Tadam kroplim , jaatnem auto vaditaja tiesibas – uz MUZU ! Par huliganismu , vismaz 15 diennaktis , ja ne paris gadus – cietuma ! Tad es ,sapratisu , kad tiek sodita huliganiska vardarbiba ,

 8. Meklējam labāk cēloņus, jo pēc kautiņa visi ir gudri.

 9. Notīrīt to mērgli,lai staigā kājām!

 10. Ko nedeva pretī? Stiprajam jau taisnība un uzvarētājus nesoda kopš Staļina laikiem.

 11. Un par ko tad tas vieglā auto vadītajs dabūja pa tauri,tamdēļ ka nepalaida busiņa vadītāju,vispār busiņa vadītāji ir bezkaunīgāki vadītāji par citiem.Biežāk viņus vajadzētu sodīt,nevis mentiem sēdēt vietās kur var labāk iekasēt brokatīm vai vakariņām!

 12. Būtu jauki tādiem ,,bravūrīgajiem,, atņemt tiesības, lai padomā par dzīvi.

Draugiem Facebook Twitter Google+