×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
23. oktobris, 2015
Drukāt

Autovadītāji neievēro luksofora signālus ceļa būvniecības posmā pie Medumiem; LVC vēršas pie Valsts policijas

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

VAS “Latvijas Valsts ceļi” (LVC) aicina autovadītājus atbildīgāk izturēties pret satiksmes ierobežojumiem, kas būvdarbu laikā ir ieviesti uz autoceļa pie Medumiem, un vērsusies Valsts policijā ar lūgumu veikt preventīvus pasākumus.

Kā aģentūrai LETA norādīja uzņēmumā, pārkāpjot ceļu satiksmes noteikumus, braucot pie luksofora sarkanā signāla, pārkāpēji būtiski apdraud sevi un pārējos autoceļa lietotājus. Satiksme būvdarbu posmā tiek regulēta ar četriem luksoforiem un vairākiem apbraucamajiem ceļiem. Tomēr ne visi autovadītāji ir godprātīgi, daļa brauc pie sarkanās gaismas.

Lai pastiprinātu kontroli būvniecības objektā, LVC ir vērsusies Valsts policijā ar lūgumu veikt preventīvus pasākumus, lai samazinātos ceļu satiksmes noteikumu
pārkāpumu skaits.

Uz autoceļa Krievijas robeža (Grebņeva)-Rēzekne-Daugavpils-Lietuvas robeža (Medumi) posmā no Medumiem līdz krustojumam ar valsts vietējās nozīmes ceļu Melderi-Smeline notiek seguma rekonstrukcija. Konkrētajā posmā ceļam nebija pietiekoša nestspēja, attiecīgā apvidus reljefs bija necaurskatāms – paugurains reljefs ar vaļņiem un grēdām, bet pauguru ieloki bija purvaini. Lai ceļu sakārtotu, tiek mainīts arī autoceļa slīpums, četros posmos veikta liela apjoma ceļa atkūdrošana un izlīdzināts ceļa platums, kas līdz šim bija nevienmērīgs. Tāpat tiks sakārtoti ceļa pieslēgumi, pieturvietas un apgaismojums Medumu centrā.

Plānots, ka būvdarbi posmā no Medumiem līdz krustojumam ar valsts vietējās nozīmes ceļu Melderi-Smeline ilgs līdz 2016. gada jūlijam. Atkarībā no laika apstākļiem, novembra beigās vai decembra sākumā iespējams tehnoloģiskais pārtraukums, un darbi atsāksies pavasarī. Būvdarbus veic SIA “Binders”, to kopējās izmaksas ir 13,49 miljoni eiro.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+