×
Mobilā versija
Brīdinājums +29°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
28. marts, 2017
Drukāt

Autovadītājs: Ja apsargiem nesamaksā, mašīnai pārdur riepas (5)

Kadrs no videoKadrs no video

Aleksejs dzīvo Sarkandaugavā, netālu no tranzīta kompānijas “Man-tess”. Kad dzīvojamās mājas pagalmā brīvu vietu nav, viņš savu spēkratu atstāj stāvlaukumā pie iebraukšanas uzņēmuma teritorijā, vēstīja TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Pirms pāris gadiem par stāvlaukuma izmantošanu bija jāmaksā, spēkratu iebraukšanu un izbraukšanu kontrolēja tranzīta uzņēmuma apsargi. Par katru iebraukšanu nācās maksāt, ko Aleksejs arī darīja, un pretī par to saņēma čeku.

Stāvlaukums, kurā arī šobrīd novietoti spēkrati, ir iežogots. Vienam dzelzs bērītim nolauzts spogulis, citam tukšas riepas. Barjera, kas liegtu iebraukšanu stāvlaukumā, pēdējo reizi nolaista pirms aptuveni diviem gadiem. Uzņēmuma apsargi turpina iekasēt naudu no stāvlaukuma izmantotājiem, kaut pretī vairs nedod čeku.

Aleksejs, autovadītājs:”Kamēr maksā par stāvvietu, viss ir labi. Kad man kaimiņi prasīja, kādēļ maksāju, ja stāvvieta nevienam nepieder. Tad vairs nemaksāju un sākās visādi brīnumi. Manai mašīnai pārdūra riepu, kad to salaboju, tad atkal pārdūra. Stāvlaukums ir brīvi pieejams, neviena zīme neaizliedz tur iebraukt.”

Filmējot ar slēpto kameru, “Bez Tabu” pārliecinās, ka apsargi par stāvlaukuma izmantošanu pieprasa samaksu. Šis fakts pamatīgi pārsteidz apsargu tiešo priekšnieku, kuram raidījums demonstrē pierādījumus nelikumīgai naudas iekasēšanai. Uzņēmuma pārstāvis norāda, ka stāvlaukums nav paredzēts publiskai lietošanai un naudu par to nedrīkst iekasēt.

Apsardzes vadītājs atsakās sodīt savus padotos par automašīnu bojāšanu, kamēr nav iegūti pierādījumi, ka riepas dūruši tieši viņi.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. veci vienkars variants novaktet kas tie dureji un tad kapitali nodauzit kamer udeni prasa un ta ari darisu

    • Tie paši sargi taču arī ir tie dūrēji ,taču ja tā kādu kapeiku var nopelnīt tad tas arī jāizmanto un ja cilvēks neprotas ,bet mašīnu tajā vietā novieto ,tad arī riepas pārdur. Jautājums tik ir tāds ,ja samaksājis un kautkas notiek ,tad neviens neatbild ,jo oficiāli stāvvietas nav un maksa ir nelegāla un naudas ņēmējam nekādas atbildības nav. Visu vajaga oficiāli sakārtot ,lai pats Aleksejs nomā to pleķi ,maksā sargiem kādu % no iekasētā un tad varēs prasīt atbildību par riepām.

  2. Ļoti neprofesionāls žurnālists. Šādus intelektuāļus varēja pavilkt uz viskko, vajadzēja iedot tos 2 eiro un piefixeet,ka chex netiek izsniegts un novietot 1 auto bez maxas un nofilmeet pa nakti…
    BŪVVALDEI- iesaku publicēt negodprātīgās stāvvietas, vēlams gan ielu saraxtu, gan karti. Iesaku 😉

  3. Tak, lai tās mašīnas saimnieks iet strādāt apsardzē – un būs viņam savs bonuss – varēs mašīnu par velti likt stāvvietā. a kurš padomāja kā apsargam izdzīvot – kad tev maksā 0,90 eir stundā,
    tad arī rodas tādas ģeniālas domas!!! Vainīgs ir darba devējs

  4. Mēğināju runāt ar apsargiem. Pretī saņēmu “čego, čego…? Ņepoņimaju…”. Tad man kļuva viss skaidrs….

Draugiem Facebook Twitter Google+