×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
27. aprīlis, 2015
Drukāt

Autovadītājs smagā reibumā izraisa avāriju un mēģina atpirkties ar 170 eiro

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Kāda lielveikala autostāvvietā 1954.gadā dzimis vīrietis ar automašīnu “Audi A4” 26. aprīlī izraisīja sadursmi ar stāvvietā novietotu automašīnu “Mazda”, kura trieciena rezultātā sadūrās ar kādu citu “Audi” markas automašīnu, informē VP.

Ceļu policijas darbinieki, ieradušies notikuma vietā, pārbaudīja automašīnas “Audi A4” vadītāju un viņa izelpā konstatēja 2,7 promiles alkohola. Lai izvairītos no administratīvā soda, 1954. gadā dzimušais automašīnas vadītājs policistam deva 170 eiro lielu kukuli. Vīrietis tika aizturēts un nogādāts īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

Savukārt pagājušajā pirmdienā, 20.aprīlī, ap pulksten 14:20 Mārupes novadā, Lidostas “Rīga” teritorijā Ceļu policijas darbinieki apturēja 1979.gadā dzimušu vīrieti ar automašīnu “Mercedes Benz”. Policistiem radās aizdomas, ka vadītājs, iespējams, atrodas narkotisko vai psihotropo vielu ietekmē. Lai policijas darbinieki vīrietim neveiktu pārbaudi, vīrietis policistam deva 50 eiro kukuli.

Taču 21.aprīlī ap pulksten 00:45 Rīgā, Aleksandra Čaka ielā, Ceļu policijas darbinieki par ārējās apgaismes ierīču lietošanas noteikumu pārkāpšanu apturēja automašīnu “Chrysler”. Lai izvairītos no administratīvā soda, 1992. gadā dzimušais automašīnas vadītājs policistam deva 10 eiro lielu kukuli.
Visos trīs gadījumos policijā sākts kriminālprocess par kukuļdošanu.

Šogad Rīgas reģionā aizturēti jau divdesmit pieci autovadītāji pret kuriem sākti kriminālprocesi par kukuļa došanu.

Atgādinām, ka kukuļu došana saskaņā ar Krimināllikumu ir sodāma pēc 323. panta, kurā par šādu noziedzīgu nodarījumu paredzēts sods ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+