×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Astra, Astrīda
Ceturtdiena, 16. augusts, 2018
22. janvāris, 2015
Drukāt

Auziņš: Nevar izslēgt, ka maksa par studijām LU pieaugs (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Nevar izslēgt, ka, sākot ar nākamo mācību gadu, studiju maksa Latvijas Universitātē augs, aģentūru BNS informēja LU rektors Mārcis Auziņš.

Viņš norādīja, ka pašreiz augstskolas vadība kopā ar dekāniem un studentu pašpārvaldi diskutē par studiju maksas celšanas iespēju, taču konkrēta lēmuma šajā jomā vēl nav.

“Tā kā reālās izmaksas, piemēram, komunālo pakalpojumu cenas, ir palielinājušās, diskutējam arī par mācību maksas palielināšanu,” aģentūrai LETA skaidroja Auziņš. Viņš norādīja, ka mācību maksas palielinājums varētu stāties spēkā nākamajā mācību gadā.

Auziņš uzsvēra, ka gadījumā, ja studiju maksa tiks palielināta, tas attieksies tikai uz tiem studentiem, kas iestāsies LU, sākot no nākamā mācību gada. savukārt tiem studentiem, kas jau šobrīd mācās LU, arī turpmāk būs jārēķinās ar esošo mācību maksu.

LU rektors arī akcentēja, ka viņa vadītajā augstskolā studiju maksa nav mainījusies kopš 2007. gada.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Vai proporcionāli studiju maksai pakāpsies arī LU reitings pasaules augstskolu sarakstā?

  2. Brauciet studēt uz ārzemēm. Tur ir iespēja studēt un arī nemaksāt par mācībām.

  3. Sāku lasīt(Bernard Sordet (1942), franču domātāja, pasniedzēja, pēc izglītības kibernētiķa, grāmatu “Iespējamā Eiropa”.. Jā, arī Universitāte ir veiksmīgi iekļāvusies Finanšu sistēmā – nav vairs attiecību ‘Pasniedzējs- students”. Ir tikai Supermārkets un “Pārdevējs-pircējs”

Draugiem Facebook Twitter Google+