Latvijā
Rīga

Avarējot trolejbuss ietriecas “Maxima X” sienā Ķengaragā. Ko redzēja aculiecinieki0


Ekrānuzņēmums no skaties.lv
Ekrānuzņēmums no skaties.lv
Ekrānuzņēmums no skaties.lv

“Šopēcpusdien pie “Maxima X” veikala Višķu ielā 14 notika ceļu satiksmes negadījums, kā rezultātā veikala ēkas sienā iebrauca trolejbuss, bojājot sienu un iekaramos griestus. Pēc sākotnējās informācijas neviens no veikala darbiniekiem un apmeklētājiem nav cietis. Ēka plkst. 16:30 tika nekavējoties evakuēta”, ar šādu paziņojumu presei klajā nāca uzņēmums “Maxima Latvija” piektdienas pievakarē.

Notikuma vietā atrodas policija un atbildīgie dienesti, kuri šobrīd veic situācijas izmeklēšanu, un veikala telpās strādā “Maxima Latvija” tehniskā departamenta darbinieki.

Veikals ir slēgts. ”Maxima Latvija” izsaka nožēlu par situāciju un aicina izmantot citus tuvējos veikalus.”

Ir notikusi divu trolejbusu sadursme, kuras rezultātā viens no trolejbusiem iebraucis blakus esošās ēkas sienā, aģentūrai LETA apstiprināja Valsts policijas preses pārstāve Ilze Jurēvica.

Negadījums noticis Višķu ielā. Trolejbuss ietriecies veikala sienā, tāpēc no ēkas evakuēti cilvēki, lai speciālisti pārliecinātos par celtnes drošu lietošanu. Informācija par notikušo nodota būvvaldei.

Negadījumā cietis sienā iebraukušā trolejbusa vadītājs.

Notikuma vietā satiksme ir apgrūtināta.

Rīgas sabiedriskā transporta nodrošinātāja “Rīgas satiksme” preses sekretārs Viktors Zaķis sacīja, ka šāda tipa negadījums ir neparasts, tāpēc veiks tehnisko ekspertīzi pašam transporta līdzeklim un prasīs sniegt vadītāja liecību. Negadījuma izmeklēšanā iesaistīta arī Valsts policija. Zaķis piebilda, ka tiks veikta arī iekšējā izmeklēšana, lai saprastu, kāpēc šāda sadursme notikusi.

Plašāku informāciju par negadījuma iemesliem tiks sniegta ne ātrāk par pirmdienu, 3.septembri.

LA.lv