Pasaulē

Avarējot vilcienam ar republikāņu likumdevējiem, ASV gājis bojā viens cilvēks0


Skats no notikuma vietas
Skats no notikuma vietas
Foto – LETA/AP

Vilcienam ar ASV Republikāņu partijas politiķiem saduroties ar atkritumu mašīnu, trešdien gājis bojā viens cilvēks, paziņojis Baltais nams.

Apstiprināts viens nāves gadījums, un viens cilvēks ir smagi ievainots, paziņoja Baltā nama preses sekretāre Sāra Sandersa.

Neviens no Kongresa locekļiem vai viņu darbiniekiem nav smagi cietis, sacīja Sandersa, piebilstot, ka prezidents Donalds Tramps ir informēts par notikušo.

Dzelzceļa kompānijas “Amtrak” vilcienā atradās vairāki desmiti Senāta un Pārstāvju palātas republikāņu likumdevēji, kuri devās uz ikgadējo partijas pasākumu Rietumvirdžīnijā.

Vairākus politiķus pavadīja arī dzīvesbiedri un bērni.

Republikāņu senators Bils Kesidijs, kurš atradās vilcienā, tviterī ziņoja, ka atkritumu mašīnā brauca trīs cilvēki, no kuriem viens ir gājis bojā. Pārējie divi ir ievainoti, tostarp viens no viņiem smagi.

“Amtrak” ziņoja, ka slimnīcā ar viegliem ievainojumiem nogādāti divi vilciena darbinieki un divi pasažieri.

Saistītie raksti

Brīdī, kad vilciens saskrējās ar atkritumu mašīnu, tā atradās uz pārbrauktuves, norādīts “Amtrak” paziņojumā.

Līdz ar ātrās palīdzības mašīnām avārijas vietā ieradās arī drošības dienesti, kas sākotnēji ielenca avarējušo vilcienu un pārmeklēja tuvējo teritoriju, pieļaujot, ka noticis uzbrukums. Taču drīz tika noskaidrots, ka notikusi avārija.

LA.lv