Latvijā
Kriminālziņas

Avārijā gājis bojā gājējs 16

Foto: NMPD

Vakar Latvijā reģistrēti 52 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 14 cilvēki, bet kādā avārijā Zemgalē gāja bojā gājējs, aģentūru LETA informēja Valsts policija.

Policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā inspektore Ieva Sietniece informēja, ka negadījums ar bojāgājušo noticis uz šosejas Jelgava-Lietuvas robeža ap plkst.23. Uz ceļa notriekts 1967.gadā dzimušais. Vīrietis atradies uz brauktuves, viņam pie apģērba nav bijuši gaismu atstarojoši elementi.

Vakar pieci cilvēki cieta avārijās Rīgā un tās apkārtnē, četri – Zemgalē, trīs – Kurzemē, bet pa vienam – Latgalē un Vidzemē. No cietušajiem divi bija gājēji.

Pagājušajā diennaktī par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija aizturējusi 18 autovadītājus. Astoņi dzērājšoferi aizturēti Rīgā, pieci – Zemgalē, trīs – Latgalē, bet divi – Kurzemē.

Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem noformēts 251 protokols. Rīgas apkārtnē par atļautā braukšanas ātruma pārkāpšanu sodīti 111 autovadītāji, Vidzemē – 45, Zemgalē – 41, Kurzemē – 15, bet Latgalē – 38 autovadītāji.

Kopumā policija vakar noformējusi 550 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem, aptuveni puse no kuriem piemēroti autovadītājiem galvaspilsētā un tās apkārtnē.

LA.lv