Latvijā
Novados

Avārijā Kuldīgā cietuši divi zēni 16

Foto-LETA

Vakar Kuldīgā mopēda un vieglās automašīnas sadursmē cietuši divi nepilngadīgi zēni, informēja Valsts policijā (VP).

Sadursme starp abiem transportlīdzekļiem notikusi plkst.16.24 Kuldīgā uz apvedceļa, kad viens no zēniem, vadot mopēdu “Suzuki Sepia” ar pasažieri, aizšķērsojis ceļu tajā pašā virzienā braucošai automašīnai “Audi A6”, ko vadīja 1982.gadā dzimis vīrietis.

Negadījumā cietuši abi 12 un 13 gadus vecie zēni, kuri brauca ar mopēdu. Viņi ar dažādām traumām nogādāti slimnīcā mediķu aprūpē. Zēnu dzīvībai briesmas nedraud.

Negadījumā bojāti abi transportlīdzekļi. Policija ierosinājusi kriminālprocesu un izmeklē precīzus notikušā apstākļus.

Šis ir jau otrais ceļu satiksmes negadījums šomēnes Kuldīgas pusē, kurā cietuši nepilngadīgi bērni. Jau ziņots, ka 1.septembrī Īvandes pagastā 2007.gadā dzimis zēns, ar velosipēdu izbraucot no mazāk svarīga ceļa uz galveno ceļu, sadūrās ar automašīnu un no gūtajām traumām notikuma vietā mira.

Lai aktualizētu drošības jautājumus, policijas inspektori Kuldīgā un tās apkārtnē tuvākajā laikā īpaši intensīvā režīmā apmeklēs izglītības iestādes, tiekties ar dažāda vecuma skolēniem un aicinot būt piesardzīgiem un uzmanīgiem, piedaloties ceļu satiksmē. Savukārt satiksmes uzraudzības rotas inspektori pastiprinātā režīmā uzraudzīs vietas, kur ikdienā uzturas daudz bērnu un jauniešu.

LA.lv