Latvijā
Novados

Avārijā pie Pūres trīs cietušie; satiksme būs slēgta vairākas stundas3

Foto LETA

Ziņa papildināta ar jaunāko informāciju

Šorīt uz ceļa Rīga-Ventspils pie Pūres negadījumā cietuši trīs cilvēki, un pašlaik avārijas vietā bloķēta satiksme, noskaidroja aģentūra LETA.

Valsts policijas (VP) Tukuma iecirkņa priekšnieks Janeks Bahs stāstīja, ka negadījuma rezultātā ir nogāzes gāzes vedējs ar cisternu, aizšķērsojot ceļu, viena vieglā automašīna iebraukusi grāvī. Sakarā ar ceļu satiksmes negadījumu ir slēgta satiksmes uz Ventspils šosejas (A10) pie Pūres. Satiksme tur varētu būt vēl slēgta vismaz trīs stundas, līdz plkst. 18.00, jo uz vietas strādā speciālā tehnika, kas pārsūknē gāzi no avarējušās cisternas. Kad tā būs iztukšota, transporta līdzeklis būs arī jānovāc no autoceļa, portālu LA.lv informēja VAS “Latvijas Valsts ceļi”.

Negadījuma vietu ir iespējams apbraukt pa vietējās nozīmes autoceļiem Pūre – Kaive (V1439) un Pūre – Lamiņi (V1438). Šie ceļi ir ar grants segumu, tāpēc autovadītājus aicina izvēlēties ceļa segumam un laika apstākļiem atbilstošu ātrumu.

No Rīgas uz Ventspili un otrādi var nokļūt arī, braucot caur Jūrmalu un Talsiem, vai arī caur Kuldīgu.

Satiksmi negadījuma vietā regulē Valsts policija. Pēc negadījuma vietas sakopšanas tajā tiks uzstādīts ātruma ierobežojums 50 km/h, jo no negadījumā iesaistītās mašīnas bija izlijusi degviela.

Pēc sākotnējās informācijas, avārija iesaistīti trīs transportlīdzekļi, un ir cietuši trīs cilvēki, informēja VP Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ieva Sietniece. Cietušie – sieviete un divi vīrieši – atradušies vieglajā automašīnā.

Policija skaidroja, ka, saskaņā ar sākotnējo informāciju, “Chrysler”, kuru vadīja 1991.gadā dzimušais, veica apdzīšanas manevru, izraisot sadursmi ar pretimbraucošu “Ford”, savukārt kravas automašīnas vadītājs visdrīzāk nespēja laikus nobremzēt un arī iekļuva negadījumā. Visi cietušie atbrīvoti no “Ford” automašīnas.

Policija aicina autovadītājus apdomāt veicamos manevrus, būt piesardzīgiem un izvēlēties laika apstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu ātrumu.

LA.lv