Mobilā versija
+7.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
16. oktobris, 2015
Drukāt

Avārijā Polijā cieš pieci Latvijas iedzīvotāji, arī dziedošā Tihovsku ģimene (2)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Polijā apgāzies autobuss ar vairāku novadu pašvaldību delegātiem; slimnīcā nogādāti pieci cilvēki, tostarp Kārsavas novada domes priekšsēdētāja Ināra Silicka, aģentūrai BNS apstiprināja Ludzas novada pašvaldībā.

Tāpat avārijā cietusi un slimnīcā nogādāta Zilupes novada pašvaldības izpilddirektore Aina Borsuka. Negadījumā cietusi arī dziedošā Tihovsku ģimene, kurai Polijā bija paredzēta uzstāšanās.

“Ludzas tūrisma aģentūras” pārstāvis Jānis Kondrāds aģentūrai BNS norādīja, ka autobusā atradušies aptuveni 20 cilvēku. Viņš norādīja, ka autobuss saslīdot ir apgāzies. Viņš apstiprināja, ka bojāgājušo negadījumā nav.

Šobrīd avārijā cietušajiem pakaļ nogādāts cits autobuss.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. No loti labi zinama avota, zinu ka musu draugiem polija noteikti nebija paredzets nekads koncerts.
    Vini velejas apciemot mus, savus sadraudzibas partnerus Vacija.

  2. paldies dievam ka nav bojā gājušo

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+