Latvijā
Novados

Avārija Pūrē: degvielas noplūde nav nodarījusi kaitējumu videi1


Ilustratīvs  foto.
Ilustratīvs foto.
Foto – LETA/Edijs Pālēns

Degviela, kas izplūdusi no šorīt uz ceļa Rīga-Ventspils pie Pūres avarējušā gāzes vedēja, kaitējumu videi nav nodarījusi, aģentūrai LETA sacīja Valsts vides dienesta Ventspils Reģionālās vides pārvaldes direktore Inguna Pļaviņa.

Avārijas vietā no smagās automašīnas degvielas tvertnes uz ceļa izplūda degviela, taču nelielā daudzumā, turklāt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki operatīvi pārklāja degvielu ar absorbentu.

Pļaviņa apliecināja, ka degvielas noplūde kaitējumu videi nav nodarījusi, jo tā izplūda uz ceļa plātnes. Arī upe, kur degviela varētu nonākt, atrodas tālu no ceļa.

Jau vēstīts, ka piektdienas rītā negadījumā pie Pūres iekļuva gāzes vedējs un divas vieglās automašīnas.

Satiksme notikuma vietā varētu būt slēgta vēl vismaz līdz plkst.18. Joprojām notikuma vietā strādā speciālā tehnika, kas pārsūknē gāzi no avarējušās cisternas. Kad tā būs iztukšota, transporta līdzeklis būs arī jānovāc no autoceļa.

Saistītie raksti

Negadījuma vietu ir iespējams apbraukt pa vietējās nozīmes autoceļiem Pūre-Kaive un Pūre-Lamiņi. No Rīgas uz Ventspili un otrādi var nokļūt arī, braucot caur Jūrmalu un Talsiem, vai arī caur Kuldīgu.

Satiksmi negadījuma vietā regulē Valsts policija. Pēc negadījuma vietas sakopšanas tajā tiks uzstādīts ātruma ierobežojums 50 kilometri stundā, jo no negadījumā iesaistītās mašīnas bija izlijusi degviela.

LA.lv