Latvijā
Novados

Avārijas dēļ daļēji bloķēta satiksme uz Jūrmalas šosejas 16

Foto LETA

Šorīt uz Jūrmalas šosejas noticis ceļu satiksmes negadījums, kura dēļ daļēji bloķēta satiksme Rīgas virzienā, informē “Latvijas Valsts ceļi” (LVC).

Negadījums noticis uz Jūrmalas šosejas pie Piņķiem.

Valsts policijas preses pārstāve Ance Rozīte pastāstīja, ka negadījums notika virzienā no Jūrmalas uz Rīgu. Avārijā bija iesaistītas trīs automašīnas “Volkswagen”, “Škoda” un “Chrysler”.

Pēc sākotnējās informācijas, negadījumā cieta trīs cilvēki, šobrīd policija strādā notikuma vietā.

Latvijā atgriežoties ziemai ar puteņiem un apledojumu uz ceļiem, vakar palielinājies reģistrēto avāriju un tajās cietušo cilvēku skaits.

Kā informēja Valsts policija, vakar Latvijā reģistrēti 97 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 23 cilvēki, kas ir krietni vairāk nekā vidēji ikdienā. No cietušajiem viens bija gājējs.

Avārijās 17 cilvēki cieta Rīgā un tās apkārtnē, trīs – Vidzemē, bet pa vienam – Zemgalē, Kurzemē un Latgalē.

Pagājušajā diennaktī par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija aizturējusi piecus autovadītājus: Rīgā un Vidzemē aizturēts pa diviem dzērājšoferiem, bet Zemgalē – viens.

Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem noformēti 154 protokoli, kas ir aptuveni tik pat daudz kā dienu iepriekš, kad ceļu stāvoklis bija daudz labāks. Rīgas apkārtnē par atļautā braukšanas ātruma pārkāpšanu sodīti 55 autovadītāji, Zemgalē – 58, Vidzemē – 21, Kurzemē – 18, bet Latgalē – tikai divi. Viens autovadītājs Rīgā sodīts arī par agresīvu braukšanu.

Kopumā policija vakar noformējusi 529 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.

Saistītie raksti
LA.lv