×
Mobilā versija
Brīdinājums +29°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
20. janvāris, 2017
Drukāt

Avārijas dēļ vairākas stundas būs bloķēta satiksme uz Liepājas šosejas (1)

Foto Valsts policijaFoto Valsts policija

Ceļu satiksmes negadījuma dēļ patlaban uz laiku ir bloķēta satiksme Liepājas šosejas posmā pie Lielupes tilta, liecina VAS “Latvijas Valsts ceļi” sniegtā operatīvā informācija.

Šajā vietā – mazliet uz Rīgas pusi no Lielupes tilta – uz slidena ceļa noticis negadījums ar divām kravas automašīnām “Iveco” un “Mercedes Benz”, kuru piekabēs iekrautas vieglās automašīnas.

Sākotnējā informācija liecina, ka priekšā braucošā kravas automašīna, slidenā ceļa dēļ saslīdēja, bet veiksmīgi uz brauktuves apstājās, taču aizmugurē braucošā kravas automašīna tai uzbrauca virsū. Sadursmes brīdī abas automašīnas nobraukušas no ceļa un apgāzušās, taču piekabes ir palikušas uz brauktuves un aizšķērsojušas to. Cietušo negadījumā nav.

Autovadītāji tiek aicināti ņemt vērā minēto satiksmes apgrūtinājumu un iespēju robežās apbraukt notikuma vietu pa citiem ceļiem, piemēram, pa Jelgavas šoseju vai Liepājas šoseju.

Prognozējams, ka satiksme šajā Liepājas šosejas posmā būs bloķēta vēl aptuveni trīs stundas.

Daudzviet uz ceļiem veidojas apledojums, tāpēc jo īpaši svarīgi ievērot atbilstošu braukšanas ātrumu un distanci, informēja policija.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ceļa uzturētājiem ne par ko nav jāatbild, neesmu dzirdējusi kad smagās avārījās pie ledaina ceļa seguma atbildētu ceļa uzturētāji, šie saņem mūsu nodokļa naudiņu un ietaupa uz cilvēka dzīvībām, par visu samaksā apdrošinātāji. Tas nav saprotams, ja ceļš ir ledains tad vainīgs ir auto vadītājs, ceļa uzturētāja dēļ zaudē dzīvību, vainīgs auto vadītājs……..

Draugiem Facebook Twitter Google+