Mobilā versija
Brīdinājums -2.7°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
28. marts, 2016
Drukāt

Avāriju dēļ uz Tallinas šosejas izveidojies sastrēgums

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Ilustratīvs foto

Šovakar, pilsētniekiem pēc svētkiem atgriežoties Rīgā, Pierīgā notikušas vairākas avārijas, kas radīja ievērojamus satiksmes sastrēgumus.

Kā novēroja aģentūra LETA, šodien īsi pirms plkst.18 uz Tallinas šosejas, pie Ādažiem, notika ceļu satiksmes negadījums, kurā bija iesaistītas vairākas vieglās automašīnas, kuras pēc trieciena bija iebraukušas grāvī.

Sabīnes Birznieces Twitter kontā lasāms novērojums: “Pirms Ādažiem un Berģos divas smagas avārijas. Sastrēgums liels un lēns Rīgas virzienā.”

Edgars Nemme Twitter raksta: “Ādažos avārija! Esat draugi uzmanīgi. Sastrēgums jau aiz gaujas tilta!”

Negadījums tika radījis ievērojamu satiksmes sastrēgumu.

Aptuveni pusstundu agrāk avārija notika arī uz Vidzemes šosejas, iebraucot Rīgā. Arī šajā negadījumā bija iesaistītas vieglās automašīnas. Avārijā iesaistītie bija bloķējuši vienu no divām braukšanas joslām, palēninot transporta kustību.

Uz abu notikumu vietām devās gan ātrās palīdzības mediķi, gan policija. Valsts policijas dežūrējošā preses pārstāve uz telefona zvaniem neatbildēja.

Pievienot komentāru

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (10)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+