×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
28. aprīlis, 2016
Drukāt

Avāriju uz Lielupes tilta, iespējams, izraisījis policijas darbinieks

Foto - "LVC"Foto - "LVC"

Dubulttilts pār Lielupi.

Četru automašīnu sadursmi, kas trešdien pa dienu notika uz Lielupes tilta, iespējams, izraisīja policijas darbinieks, kurš pēc negadījuma notikuma vietu pameta, bet policijā pieteicās vēlāk, aģentūra BNS uzzināja Valsts policijā.

Sākotnējā informācija par avārijās cēloņiem liecina, ka automašīna “Audi S3” braukusi pa Pērkona ielu virzienā no Babītes ielas uz Lielupes tiltu, taču saskrējās ar tajā pašā virzienā braucošajām automašīnām “Ford Fiesta” un “Audi A8L”, savukārt nolūzušās transportlīdzekļu detaļas trāpījušas automašīnai “Kia”, kas braukusi pretējā virzienā. Pēc sadursmes “Audi S3” vadītājs pametis automašīnu un notikuma vietu.

Skaidrojot notikušā apstākļus, policija konstatēja, ka “Audi S3” vadītājs ir VP Rīgas reģiona pārvaldes darbinieks – 1990.gadā dzimis vīrietis –, kurš dienestu VP sācis gada sākumā. Vēlāk tajā pašā dienā viņš pats vērsies policijas iecirknī.

Šā brīža informācija liecina, ka automašīnas vadītājs no darba brīvajā laikā bija izmantojis kāda radinieka transportlīdzekli. Pēc vīrieša vēršanās policijas iecirknī tās pašas dienas vakarā nav konstatēts, ka viņš būtu bijis alkohola reibumā, taču viņš tika nogādāts ekspertīžu veikšanai, lai noskaidrotu, vai viņa asinīs konstatējamas narkotiskās vielas. Ekspertīžu rezultāti taps zināmi vēlāk.

Patlaban VP Rīgas reģiona pārvaldes Iekšējās izmeklēšanas birojs saistībā ar notikušo ir sācis dienesta pārbaudi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+