×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.6°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
30. aprīlis, 2017
Drukāt

“Avataram” sola četrus turpinājumus (1)

Foto no theredlist.comFoto no theredlist.com

Filmas “Avatars” “Facebook” kontā parādījusies informācija, ka ir sācies darbs pie turpinājumiem, kas kopumā būšot četri.

Pirmais, pēc Džeimsa Kemerona vārdiem, “ceļojums” sāksies 2020. gada 18. decembrī, otrais – 2021. gada 17. decembrī, trešais – 2024. gada 20. decembrī, bet pēdējais – 2025. gada 19. decembrī. Šī gan nav pirmā reize, kad Kemerons paziņojis par visus rekordus pārspējušā kinodarba turpinājumiem. 2012. gadā viņš iepirka 2500 akrus lauksaimniecības zemes Jaunzēlandē (iztērēdams par tiem vismaz 16 miljonus dolāru) cerībā tur izveidot izdomātajai planētai Pandora raksturīgu džungļu vidi, bet tad pirmā turpinājuma iziešana uz ekrāniem tika atvirzīta līdz 2015. gadam. Kad gadu vēlāk producents un režisors ķērās pie okeāna dzīļu izpētes, pirmizrādes datums attālinājās vēl mazliet – teorētiski filmai būtu bijis jānonāk pie skatītājiem šā gada nogalē.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. CENZŪRA ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS Atbildēt

  > šajā pašreizējā MZ SILES “valstī” krampjaini agonējošajos masmēdekļos (t.sk. la-vīzē u.c. taml. necilās w-bedrēs) bezcerīgi truli parazitējošajiem PRETLIKUMĪGU CENZŪRU piekopjošajiem administratīvajiem izpildfunkcionāriem (u.c. taml. nožēlojami juridiski analfabētiskiem “lielākajiem kretīniem”)

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

Draugiem Facebook Twitter Google+