×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
27. marts, 2015
Drukāt

“Ave sol” ieskandinās Ziemeļu un Baltijas valstu dziesmusvētkus

koris Muklajs

Šovakar plkst. 19 koncertzālē “Ave Sol” astoto Ziemeļu un Baltijas valstu dziesmu svētku ieskaņas koncertu sniegs kamerkoris “Muklājs”, “Konvents” un koris “Vivat”, aģentūru LETA informēja kamerkora “Muklājs” mākslinieciskais vadītājs Jānis Kokins.

Kori draudzīgā noskaņā iepazīstinās klausītājus ar daļu no Ziemeļu un Baltijas valstu dziesmu svētku programmas, kuru pilnā krāšņumā būs iespējams dzirdēt šajā vasarā Mežaparka lielajā estrādē.

Koncertu diriģēs “Muklāja” mākslinieciskais vadītājs Kokins, “Konventa” diriģente Gerda Griķe un “Vivat” diriģents Rūdolfs Krēsliņš.

Koncerta biļetes cena – 1,50 eiro.
Rīgas domes kultūras centra “Iļģuciems” kamerkoris “Muklājs” dibināts 1989. gadā. Kora mākslinieciskais vadītājs un diriģents ir Kokins. Līdz 2012. gadam kori vadīja tā dibinātāja Sandra Šmate. Koris ir vairākkārtējs Dziesmu svētku koru karu laureāts un starptautisko festivālu un projektu dalībnieks.

“Muklājs” ar panākumiem piedalījies starptautiskos koru konkursos Maltā, Itālijā, Vācijā, Spānijā, Polijā un citās valstīs. Pēdējais nozīmīgākais kora sasniegums ir izcīnītais piektās pakāpes zelta diploms Pasaules koru olimpiādes atklātajā konkursā 2014.gada jūlijā jaukto kamerkoru grupā.

Patlaban kora rindas kuplina 30 dziedātāji. Kolektīva repertuārā ir skaņdarbi no renesanses līdz pat 21. gadsimta mūzikai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+