Ekonomika
Bizness

Aviokompānijai “airBaltic” pasniegs žurnāla “Air Transport World” tirgus līdera balvu ASV0

Foto: Timurs Subhankulovs

Latvijas nacionālā lidsabiedrība “airBaltic” šodien Ņujorkā notiekošā ikgadējā 45.Aviācijas nozares balvas pasniegšanas ceremonijā otro gadu pēc kārtas saņems aviācijas nozares ikmēneša žurnāla “Air Transport World” tirgus līdera balvu, aģentūru LETA informēja “airBaltic” pārstāvji.

“airBaltic” būs pirmā lidsabiedrība, kas šo balvu saņēmusi divus gadus pēc kārtas.

Kompānijā atzīmēja, ka “Air Transport World” Aviācijas nozares sasniegumu balva ir augstākais pagodinājums, ko aviokompānija vai persona var saņemt par izcilību gaisa transporta nozarē. “Tas ir nozīmīgs sasniegums – kļūt par pirmo lidsabiedrību, kas divus gadus pēc kārtas saņēmusi “Air Transport World” tirgus līdera balvu. Mēs turpinām pilnveidoties, un, palielinot lidojumu skaitu un uzlabojot efektivitāti, esam atkārtoti audzējuši mūsu tirgus daļu Baltijā,” sacīja “airBaltic” izpilddirektors Martins Gauss.

“Air Transport World” Aviācijas nozares sasniegumu balva izveidota 1974.gadā. Šis apbalvojums tiek piešķirts privātpersonām un organizācijām, kas izcēlušās ar pirmšķirīgo veiktspēju, inovācijām un teicamu pakalpojumu sniegšanu. “Air Transport World” Tirgus līdera balva tiek piešķirta lidsabiedrībai, kas atšķiras no konkurentiem ģeogrāfiskā reģionā vai tirgus sektorā, vai kas radījusi, stimulējusi tirgu.

Saistītie raksti

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka “airBaltic” pagājušajā gadā pārvadāja 4,1 miljonu pasažieru, kas ir par 17% vairāk nekā gadu iepriekš. “airBaltic” 2018.gadā veica 56 261 lidojumu, kas ir par 12% vairāk nekā 2017.gadā, bet vietu piepildījums lidmašīnās pērn bija 75%.

“airBaltic” nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas un Viļņas. Latvijas valstij pieder 80,05% “airBaltic” akciju, bet finanšu investoram, Dānijas uzņēmējam Larsam Tūsenam piederošajam “Aircraft Leasing 1” – gandrīz 20% akciju.

LA.lv