×
Mobilā versija
+9.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
27. marts, 2014
Drukāt

Lai kopā sagaidām arī “LA” 10 000. numuru!

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

“Lai vēsturiskais Rīgas Latviešu biedrības moto “Stāvi stipri, strādā droši!” spēcina un iedvesmo jauniem darbiem, sasniegumiem un iecerēm!” Rīgas Latviešu biedrības priekšsēdētājs Guntis Gailītis.

“Tā ir milzīga atbildība – avīzes virsrakstā iesaistīt Latvijas vārdu, un tā ir vēl lielāka atbildība – uzrunāt visus valsts iedzīvotājus ar Latvijas vārdu, kurā nedrīkst parādīties ne vaibsta no patiesības izkropļojumiem vai tendencioziem spiedumiem. Par šo stalto stāju mums, Latvijas zinātniekiem, ir liels prieks un gandarījums. Vēlam arī turpmāk saglabāt redzīgas acis, skaidru galvu un drošu spalvu, lai visi “Latvijas Avīzes” lasītāji gūtu maksimāli objektīvu savas valsts dzīves un asinsrites atspoguļojumu,” Ojārs Spārītis, LZA prezidents.

Šie ir tikai daži no apsveikumiem, ko vakar saņēma “Latvijas Avīzes” redakcija, jubilejas numuram – 5000. – iznākot. Sveicienus un novēlējumu: “Lai tad iznāk piedzīvot arī 10 000. un vēl tālākus laikraksta numurus!” – saņēmām arī vēstulēs un telefona zvanos no lasītājiem un sadarbības partneriem.

Pateicības vārdus saņēma arī tie “Latvijas Avīzes” žurnālisti, kuri vakar devās Rīgas ielās, lai vaigu vaigā satiktu tagadējos vai potenciālos “LA” lasītājus, un katram dāvināja avīzes jubilejas numura eksemplāru. Mūsu žurnālisti bija pie Saeimas, Ārlietu ministrijas, Nacionālās bibliotēkas, pie Latvijas Universitātes, Austrumu slimnīcā, P. Stradiņa slimnīcā, sociālās aprūpes centrā “Ezerkrasti”, Rīgas Centrāltirgū, Rīgas Autoostā, pie Latvijas Nacionālās operas, Nacionālā teātra, kur satiktie ļaudis tika pie negaidītās iespējas – saņemt avīzi no paša tās veidotāja rokām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+