Pasaulē

Avoti: Krievijas spiegs, viņa meita un policists ir komā3

Sergeja Skripaļs. Foto uzņemts 2006. gadā Krievijā. Reuters/LETA

Bijušais Krievijas dubultaģents Sergejs Skripaļs, viņa meita Jūlija un notikuma vietā bijušais policists atrodas komā pēc saskarsmes ar nervus paralizējošo vielu, telekanālam “Sky News” pavēstījuši avoti.

Visi trīs upuri atrodas komā intensīvajā aprūpē, paziņoja avoti.

Pie lietas strādā simtiem policistu, kuri izskata novērošanas kameru uzņemtos video tūkstošiem stundu garumā un viņi Solsberi atradīsies vēl vairākas dienas, paziņojis Lielbritānijas pretterorisma policijas priekšnieks Marks Raulijs.

Policija lūgusi ar to kontaktēties cilvēkus, kuri svētdienas pēcpusdienā bijuši Solsberi centrā vai tā apkaimē. Policija arī lūdz cilvēkus sniegt jebkādus ar lietu saistītus video vai foto.

Britu policija trešdien paziņoja, ka Skripaļs un viņa meita krituši par upuri slepkavības mēģinājumam, kurā izmantota nervus paralizējoša viela.

“Tas tiek izmeklēts kā nozīmīgs incidents, kurā noticis slepkavības mēģinājums, izmantojot nervus paralizējošu vielu,” pavēstīja Raulijs. “Mēs uzskatām, ka divi cilvēki, kuriem kļuva slikti, bija konkrēts uzbrukuma mērķis.”

Bijušais Krievijas izlūkdienestu virsnieks Sergejs Skripaļs, kurš Krievijā 2006.gadā tika notiesāts par spiegošanu britu labā un vēlāk apmainīts, un viņa meita svētdien bez samaņas tika atrasti uz soliņa Solsberi.

LA.lv