×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Meldra, Meldris, Melisa
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
1. marts, 2017
Drukāt

Azartspēļu kaislība nav gājusi secen arī Baibai Strautmanei (6)

Foto - LetaFoto - Leta

Lai gan par žurnālistes Baibas Strautmanes (46) aizraušanos ar azartspēlēm runā jau vairākus gadus, tikai tagad žurnāla “Kas Jauns” rīcībā nonākušas šo faktu apstiprinošas fotogrāfijas.

Viena no savulaik asākajām žurnālistēm, kas vadīja savulaik populāros raidījumus “Mūsu cilvēks” un “Valsts pirmās personas”, jau labu laiciņu no profesionālās jomas pagājusi malā. Publiskajā vidē ietekmīgā advokāta Romualda Vonsoviča dzīvesbiedre un divu bērnu māte parādās tikai tuvojoties vēlēšanām, kad atkal uzņemas pildīt savus profesionālos pienākumus.

Šobrīd savu viedokli publiskā telpā žurnāliste pauž ar tviterkonta starpniecību. Tiesa, kā raksta “Kas Jauns”, vēl pirms pāris gadiem kādā intervijā B. Strautmane bija teikusi, ka mulst no tiem cilvēkiem, kas stundām var dzīvot “feisbukos” un “tviteros”. Šobrīd pašas Baibas tviterziņu skaits pārsniedz jau 18 tūkstošus, viņai seko gandrīz 15 tūkstoši, bet pati Baiba seko vairāk nekā 800 kontiem.

Lai gan Baibai Strautmanei gandrīz vienmēr ir viedoklis par publiskajā telpā notiekošo, neseno “Kas Jauns” ziņu par deputāta Kārļa Seržanta aizraušanos ar azartspēlēm viņa nav komentējusi.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. profils@inbox.lv Atbildēt

  Likums “Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem”
  .
  I nodaļa
  Vispārīgie noteikumi
  .
  7. pants. Nepublicējamā informācija

  AIZLIEGTS publicēt informāciju, kas ir valsts noslēpums vai cits ar likumu speciāli aizsargāts noslēpums.

  AIZLIEGTS publicēt informāciju, kas aicina uz vardarbību un pastāvošās iekārtas gāšanu, propagandē karu, cietsirdību, rasu, nacionālo vai reliģisko pārākumu un neiecietību, kūda uz citu noziegumu izdarīšanu.

  AIZLIEGTS publicēt pirmstiesas izmeklēšanas materiālus bez prokurora vai izmeklētāja rakstveida atļaujas.

  AIZLIEGTA un saskaņā ar likumu tiek sodīta tādu materiālu publicēšana, kuri pārkāpj nevainīguma prezumpciju.

  AIZLIEGTA un saskaņā ar likumu tiek sodīta masu informācijas līdzekļu izmantošana, lai iejauktos personu personiskajā dzīvē.

  AIZLIEGTS publicēt informāciju, kura aizskar fizisko un juridisko personu godu un cieņu un ceļ tam neslavu.

  AIZLIEGTS publicēt personu korespondences, telefonsarunu un telegrāfisko ziņojumu saturu bez adresāta un autora vai viņu mantinieku piekrišanas.

  AIZLIEGTS publicēt komercnoslēpumus un patentu noslēpumus bez to īpašnieka piekrišanas.
  .
  V nodaļa
  Atbildība par šā likuma pārkāpšanu
  .
  27. pants. Atbildības pamati

  Par šā likuma 7.pantā noteiktās informācijas publicēšanu vainīgās personas atbild Latvijas Republikas likumos noteiktajā kārtībā.

  28. pants. Kaitējuma atlīdzināšana

  Kaitējums, arī morālais kaitējums, ko masu informācijas līdzeklis nodarījis fiziskajai vai juridiskajai personai, sniedzot nepatiesas ziņas, ceļot neslavu un aizskarot tās godu un cieņu, publicējot ziņas un informāciju, kuru publikācija aizliegta ar likumu, masu informācijas līdzeklim jāatlīdzina šai personai Latvijas Republikas likumos noteiktajā kārtībā.

  =========

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

 2. Interesanti būs pasekot turpmākam “tēmas izvērsumam” un ievērtēt, neapšaubāmi – vai “šaurās aprindās plaši pazīstamais” tā dēvētais “galma advokāts” un “SILES vienlīdzīgĀKo cūklopu īpašo vajadzību apkalpotājs” Vonsovičs patiešām ir tik ekskluzīvi “auKsti” kvalificēts un teju vai “konģeniāls” profesionālis, lai izrādītos spējīgs pienācīgi (gan “procesuāli”, gan arī atbilstoši rezultatīvi, jebkurā izpratnē / izpausmē) aizstāvēt vismaz kaut vai savas paša (!!!) ģimenes cilvēku Likumīgās Tiesības pret šādu kārtējo “revolucionārās pārliecības” totāli nozombēto un juridiski bezcerīgi analfabētisko masmēdītāju apzināti PRETLIKUMĪGO izpildīšanos.

  Nu, kas i’, Romka – tu esi čalis, vai tomēr neesi? T.i. – vai tu esi patiešām respektējami kvalificēts un atbilstoši veiktspējīgs Profesionāls Jurists, vai arī – tu tomēr esi tikai tāds pats necili prasts diletantisks fufelis, kā absolūtais vairākums šajā pašreizējā “ķēķa tiesiskuma valstī” savu lumpeņpisnesu piekopjošie pseido “juristi”? 😉

 3. Tā arī patīk

 4. Ta nu brīnums.Stulbajiem latviešiem nav ko rakstit ka jau piep…..as cilvekiem.

 5. Ko Jūs pārpublicējat? Kur ir raksta autors?

 6. Un kā ar alkoholu?

Draugiem Facebook Twitter Google+