Mobilā versija
Brīdinājums -2.5°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
27. jūnijs, 2015
Drukāt

Azartspēļu organizētājas “Joker Ltd” peļņa pērn – 6,03 miljoni eiro

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Azartspēļu organizētājas SIA “Joker Ltd” apgrozījums pērn bija 25,1 miljons eiro, liecina “Firmas.lv” informācija.

Tas ir par 9% vairāk nekā 2013.gadā, kad apgrozījums bija 23,16 miljoni eiro. Uzņēmums pērn nopelnīja 6,03 miljonus eiro, kas ir par 20,45% vairāk nekā 2013.gadā, kad peļņa bija 5,01 miljons eiro.

Vadības ziņojumā teikts, ka kopējā pozitīvā finanšu situācija pērn sasniegta ar uzņēmuma efektīvu darbību, veiksmīgām investīcijām, kā arī jaunu pakalpojumu ieviešanu. Pagājušā gada finanšu rezultātu veicinājusi arī Latvijas ekonomiskās situācijas uzlabošanās, kā arī kopējais azartspēļu nozares pieaugums.

Pagājušajā gadā “Joker Ltd” ieņēmumus guvis 67 spēļu zālēs 29 Latvijas un Lietuvas pilsētās. Gandrīz 88% no uzņēmuma apgrozījuma pērn veidoja ieņēmumi no azartspēlēm, kas pērn, salīdzinot ar 2013.gadu, auguši par 6%. Otrs lielākais ieņēmumu sektors ir bāru darbība, pērn nodrošinot 9% no apgrozījuma.

Šogad uzņēmums plāno kāpināt apgrozījumu, attīstoties ne tikai azartspēļu automātu segmentā, bet arī ieviešot un nodrošinot, piemēram, sauszemes totalizatora likmju pieņemšanas vietu izveidi, kuru organizēšanai “Joker Ltd” saņēma licenci 2014.gada nogalē.

Sporta bāru un totaliztoru likmju pieņemšanas vietu izveide ir viens no lielākajiem uzņēmuma izaicinājumiem šogad, teikts vadības ziņojumā.

Pievienot komentāru

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (2)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzēVistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (5)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+