×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
27. jūnijs, 2015
Drukāt

Azartspēļu organizētājas “Joker Ltd” peļņa pērn – 6,03 miljoni eiro

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Azartspēļu organizētājas SIA “Joker Ltd” apgrozījums pērn bija 25,1 miljons eiro, liecina “Firmas.lv” informācija.

Tas ir par 9% vairāk nekā 2013.gadā, kad apgrozījums bija 23,16 miljoni eiro. Uzņēmums pērn nopelnīja 6,03 miljonus eiro, kas ir par 20,45% vairāk nekā 2013.gadā, kad peļņa bija 5,01 miljons eiro.

Vadības ziņojumā teikts, ka kopējā pozitīvā finanšu situācija pērn sasniegta ar uzņēmuma efektīvu darbību, veiksmīgām investīcijām, kā arī jaunu pakalpojumu ieviešanu. Pagājušā gada finanšu rezultātu veicinājusi arī Latvijas ekonomiskās situācijas uzlabošanās, kā arī kopējais azartspēļu nozares pieaugums.

Pagājušajā gadā “Joker Ltd” ieņēmumus guvis 67 spēļu zālēs 29 Latvijas un Lietuvas pilsētās. Gandrīz 88% no uzņēmuma apgrozījuma pērn veidoja ieņēmumi no azartspēlēm, kas pērn, salīdzinot ar 2013.gadu, auguši par 6%. Otrs lielākais ieņēmumu sektors ir bāru darbība, pērn nodrošinot 9% no apgrozījuma.

Šogad uzņēmums plāno kāpināt apgrozījumu, attīstoties ne tikai azartspēļu automātu segmentā, bet arī ieviešot un nodrošinot, piemēram, sauszemes totalizatora likmju pieņemšanas vietu izveidi, kuru organizēšanai “Joker Ltd” saņēma licenci 2014.gada nogalē.

Sporta bāru un totaliztoru likmju pieņemšanas vietu izveide ir viens no lielākajiem uzņēmuma izaicinājumiem šogad, teikts vadības ziņojumā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+