Mobilā versija
Brīdinājums +3.1°C
Līvija, Līva, Andra
Pirmdiena, 27. februāris, 2017
27. jūnijs, 2015
Drukāt

Azartspēļu organizētājas “Joker Ltd” peļņa pērn – 6,03 miljoni eiro

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Azartspēļu organizētājas SIA “Joker Ltd” apgrozījums pērn bija 25,1 miljons eiro, liecina “Firmas.lv” informācija.

Tas ir par 9% vairāk nekā 2013.gadā, kad apgrozījums bija 23,16 miljoni eiro. Uzņēmums pērn nopelnīja 6,03 miljonus eiro, kas ir par 20,45% vairāk nekā 2013.gadā, kad peļņa bija 5,01 miljons eiro.

Vadības ziņojumā teikts, ka kopējā pozitīvā finanšu situācija pērn sasniegta ar uzņēmuma efektīvu darbību, veiksmīgām investīcijām, kā arī jaunu pakalpojumu ieviešanu. Pagājušā gada finanšu rezultātu veicinājusi arī Latvijas ekonomiskās situācijas uzlabošanās, kā arī kopējais azartspēļu nozares pieaugums.

Pagājušajā gadā “Joker Ltd” ieņēmumus guvis 67 spēļu zālēs 29 Latvijas un Lietuvas pilsētās. Gandrīz 88% no uzņēmuma apgrozījuma pērn veidoja ieņēmumi no azartspēlēm, kas pērn, salīdzinot ar 2013.gadu, auguši par 6%. Otrs lielākais ieņēmumu sektors ir bāru darbība, pērn nodrošinot 9% no apgrozījuma.

Šogad uzņēmums plāno kāpināt apgrozījumu, attīstoties ne tikai azartspēļu automātu segmentā, bet arī ieviešot un nodrošinot, piemēram, sauszemes totalizatora likmju pieņemšanas vietu izveidi, kuru organizēšanai “Joker Ltd” saņēma licenci 2014.gada nogalē.

Sporta bāru un totaliztoru likmju pieņemšanas vietu izveide ir viens no lielākajiem uzņēmuma izaicinājumiem šogad, teikts vadības ziņojumā.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+