×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.2°C
Zelma, Zemgus, Virma
Otrdiena, 14. augusts, 2018
8. marts, 2012
Drukāt

Azerbaidžāna un Gruzija kopīgi kandidēs uz 2020.gada Eiropas čempionātu futbolā

Azerbaidžāna un Gruzija iesniegs kopīgu kandidatūru uz 2020.gada Eiropas čempionāta futbolā finālturnīra rīkošanu, atklājis Gruzijas prezidents Mihails Saakašvili.

Saakašvili par Azerbaidžānas un Gruzijas kopīgajiem nodomiem atklājis, uzrunājot Azerbaidžānas parlamenta pārstāvjus savas vizītes laikā trešdien. Saakašvili vairākas reizes izcēla un slavēja abu valstu stratēģisko sadarbību.

Pieteikumu iesniegšanas periods uz 2020.gada čempionāta rīkošanu sāksies šogad, bet turnīra organizatori tiks nosaukti 2014.gadā.

Par saviem nolūkiem pieteikties čempionāta rīkošanai iepriekš informējusi Beļģija, Nīderlande un Turcija, kā arī vairākas kopīgās kandidatūras, ieskaitot Bosniju un Hercegovinu/Horvātiju/Serbiju, Čehiju/Slovākiju, Rumāniju/Bulgāriju, Rumāniju/Ungāriju un Īriju/Skotiju/Velsu.

Kā zināms, šīgada Eiropas čempionāta finālturnīru kopīgi rīkos Polija un Ukraina, bet 2016.gadā čempionāts notiks Francijā.

2016.gadā notiekošais Eiropas futbola čempionāts būs zīmīgs ar to, ka pirmo reizi tajā piedalīsies 24, nevis 16 komandas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+