Babičeva debijā 2:2 pret Krieviju 0

Latvijas U-19 futbola izlase pārbaudes spēlē Rīgā cīnījās neizšķirti 2:2 ar Krievijas vienaudžiem.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
Uzņēmējs nosauc visbirokrātiskākās valsts iestādes, kuras būtu likvidējamas: Šādi es, protams, varu sev audzēt ienaidniekus 72
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19

Tā bija pirmā spēle Latvijas U-19 izlases galvenā trenera amatā Vladimiram Babičevam. Spēles rezultātu Rīgas 49. vidusskolas mākslīgajā laukumā atklāja Latvijas U-19 jauniešu futbola izlase, kuras sastāvā visizveicīgākais pretinieku soda laukumā pēc stūra sitiena izspēles izrādījās Kaspars Svarups, atklājot mača rezultātu – 1:0. Neilgi pēc pārtraukuma izlīdzinājumu Krievijas U-19 izlases rindās panāca Romāns Zobnins. Otros vārtus Krievijas izlases sastāvā šajā spēlē guva Dmitrijs Čistjakovs. Otrā puslaika pēdējā minūtē par pārkāpumu soda laukumā tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, kuru Latvijas izlases rindās veiksmīgi realizēja Maksims Vasiļjevs.

Latvija – Krievija 2:2 (1:0). Svarups (8.), Vasiļjevs (89., no 11m) – Zobņins (53., no 11m), Čistjakovs (75.).

Latvijas izlases sastāvs: Potapenko, Šlampe, Flaksis, Melbārdis, Vasiļkovskis (Panfilovs, 90.+2.), Bespjorstovs, Tidenbergs, Miķelsons (Blūms, 81.), Svarups, Vasiļjevs, Barinovs.