Mobilā versija
+3.0°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
14. jūlijs, 2015
Drukāt

Bagātākais lietuvietis – “Maxima” akcionārs Nerijs Numavičs

Foto-LETAFoto-LETA

Veikala "Maxima" ēka.

Veikalu tīkla administratora “Maxima grupe” vienīgās īpašnieces “Vilniaus prekyba” galvenais akcionārs Nerijs Numavičs ar 1,3 miljardus eiro vērtiem aktīviem ir bagātākais cilvēks Lietuvā.

Otro vietu ieņem cits “Vilniaus prekyba” akcionārs Žilvins Marcinkevičs, kura bagātība tiek lēsta 350 miljonu eiro vērtībā. Trešajā vietā ir koncerna “MG Baltic” īpašnieks Darjus Mockus ar 245 miljoniem eiro, bet ceturtajā vietā – bagātākā Lietuvas cilvēka brālis Vlads Numavičs ar 241 miljonu eiro. Piekto pozīciju ieņem mazumtirdzniecības ķēdes “Norfos Mazmena” valdes priekšsēdētājs Dainis Dundulis, kura bagātību žurnāls “IQ” lēš 222 miljonu eiro vērtībā. Sestajā vietā ar 195 miljoniem eiro ir “Vilniaus prekyba” un Baltkrievijas mazumtirdzniecības ķēdes “Mart Inn” akcionārs Mindaugs Marcinkevičs. Mēbeļu grupas “SBA Group” prezidents Arūns Martinkevičs ir Lietuvas bagātāko cilvēku saraksta septītajā vietā ar 184 miljoniem eiro. Astoto vietu ieņem koncerna “Achemos grupe” akciju daļas mantiniece Lida Lubiene ar 178 miljoniem eiro. Devītajā vietā ir “Girteka Logistics” vadītājs Mindaugs Raila ar 160 miljoniem eiro, bet desmitajā vietā – “Agrokoncernas” prezidents Ramūns Karbauskis ar 151 miljonu eiro.

Pievienot komentāru

Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (10)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Plāno stingrākas prasības bezdarba pabalsta saņemšanai (11)Saeimas Sociālo un darba lietu komisijā norisinājās plašas diskusijas par Labklājības ministrijas (LM) sagatavotajiem grozījumiem likumā “Par apdrošināšanu bezdarba gadījumam”, kas paredz
Draugiem Facebook Twitter Google+