Horoskopi un mistika
Ezoterika

Bagātākās un veiksmīgākās zodiaka zīmes. Kuras tās ir?2


Foto – Pixabay
Foto – Pixabay
Foto – Pixabay

Bagātība un veiksme noteikti ir saistītas viena ar otru, jo cilvēkam grūti būt laimīgam, ja kabatā nav ne centa. Ir dažas zodiaka zīmes, kurām daudz vieglāk ir gūt panākumus nekā citām, tāpēc no tām varam pamācīties.

Ļoti bieži veiksmīgi cilvēki par tādiem kļūst, pateicoties iztēlei un spēcīgai ticībai saviem spēkiem. Domu spēks palīdz mainīt dzīvi labākā virzienā, tomēr ne visām zodiaka zīmēm tā ir vienlīdz izteikta. Un arī pārliecība ir tikai dažiem no mums raksturīga īpašība.

Pašas bagātākās zodiaka zīmes

Vērsis

Vērsim piemīt visi zemes stihijas plusi. Šie cilvēki prot krāt naudu, kā arī māk to gan pareizi tērēt, gan nopelnīt. Šajā ziņā viņi noteikti pārspēj savus “kolēģus” – Jaunavu un Mežāzi. Mežāzis prot strādāt, māk panākt savu, bet šie cilvēki ļoti bieži ir vienpusēji, un viņiem nepiemīt tik augsti attīstīta globāla domāšana kā Vērsim.

Vērsis spēj redzēt visu bildi kopumā, nevis tikai kādu tās daļu, kā tas ir ar citām zīmēm. Vērši ir dzimuši uzņēmēji. Arī Jaunavas varētu par tādiem kļūt, bet viņiem ir bailes pazaudēt visu, kas viņiem ir. Šie cilvēki prot riskēt un ir gatavi šķirties no tā, kas nācis ar smagām pūlēm. Gan Mežāzis, gan Jaunava ir dzimuši darbaholiķi, kuriem grūti iziet no komforta zonas. Tas arī viņus kavē!

Ūdensvīrs

Ūdensvīri sev paņēmuši pašu labāko no Svariem un Dvīņiem, kuras arī ir gaisa stihijas zīmes. Ūdensvīri ir ļoti atjautīgi un gudri, un viņiem līdzi nāk zināšanu un erudīcijas bagāža. Šie cilvēki daudz biežāk nekā citi uzvar dažādās intelektuālās spēlēs. Daudzi izcili izgudrotāji un biznesmeņi dzimst tieši šajā zvaigznājā. Svariem un Dvīņiem trūkst tādas noturības, kāda ir Ūdensvīriem. Dvīņi ir gudri, bet viņi izšķiež savus intelektuālos resursus pilnībā neracionāli. Svari vienkārši vārās paši savā sulā, necenšoties iziet ārpus atļautās rīcības robežām.

Skorpions

Skorpioni paņēmuši pašu labāko no Vēža un Zivīm. Vēzis ir tā persona, kas prot iekarot uzticību un atrast draugus ātrāk nekā jebkurš cits. Zivis atkal ir tā zodiaka zīme, kurai viss ir kārtībā radošajā jomā. Skorpioni ir gudri un garā spēcīgi gluži kā Vēzis, bet tai pašā laikā viņi prot domāt neparasti gluži kā Zivis. Skorpioni ir vieni no pašiem bagātākajiem cilvēkiem uz zemes, jo viņi lieliski pārcieš jebkuras grūtības, prot atrast kopīgu valodu ar cilvēkiem un ir apveltīti ar fenomenālu atmiņu. Viņos ir ielikts milzīgs potenciāls, lai būtu bagāti un veiksmīgi.

Strēlnieks

Strēlnieki ir tipiski uguns stihijas pārstāvji. No spītīgajiem un garā stiprajiem Auniem Strēlnieks paņēmis nepiekāpīgumu un spēcīgu raksturu. Strēlnieks neizvairās no grūtībām un lieliski tiek galā ar visa veida problēmām. Strēlnieki ir ļoti optimistiski noskaņoti cilvēki, tāpēc viņiem izdodas piesaistīt veiksmi un naudu ar domu spēku. Lauva ir trešais uguns stihijas pārstāvis. No Lauvas Strēlnieks paņēmis spēju prognozēt situācijas, piesaistīt cilvēkus un radīt pareizu pirmo iespaidu. Lauvām trūkst noturības, kāda ir Strēlniekiem, bet Auniem savukārt trūkst motivācijas un ambīciju.

Veiksmīgākās zodiaka zīmes

Veiksmīgu cilvēku ir ne mazums, bet pašas, pašas veiksmīgākās ir Vērsis, Skorpions, Jaunavas, Zivis un Dvīņi. Tiesa, no šī saraksta tikai Vērsis un Skorpions maksimāli racionāli spēj izmantot veiksmi, lai gūtu finansiālu labumu. Pārējās pieminētās zodiaka zīmes daudz mazākā pakāpē māk izmantot savas priekšrocības, lai būtu veiksmīgas.

Jaunavām veiksme uzsmaida tikai pašās kritiskākajās situācijās, kad no viena soļa var sabrukt viss, kam bija veltīts daudz laika. Zivīm ir līdzīga situācija, bet Dvīņiem gan veiksme smaida regulāri. Šie cilvēki vienkārši nenovērtē vai neredz to, kas notiek viņiem apkārt.

Skorpioni ir ļoti veiksmīgi, un tas labi sasaucas ar viņu zināšanām. Ņemot vērā viņu pragmatiskumu un spēju atkāpties vajadzīgajā brīdi, fortūna viņiem nav praktiski vajadzīga. Viņu spēks ir viņu gudrība. Tomēr reizēm gadās situācijas, kad viss ir atkarīgs no situācijas rakstura. Un tieši šādos brīžos Skorpions vēršas pēc palīdzības pie savas intuīcijas.

Vērsim bieži raksturīga veiksme, kas nav atkarīga no ārējiem apstākļiem. Šiem cilvēkiem ļoti bieži vai arī biežāk nekā visiem pārējiem burtiski no gaisa krīt naudu vai iespējas. Neviens nezina, kāpēc tieši šos cilvēkus veiksme tā mīl, bet Vēršiem noteikti ir ciešs sakars ar Visuma centru.

Avots: Esotericblog

LA.lv