×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
22. marts, 2017
Drukāt

Bagātie ņujorkieši grib augstākus nodokļus (3)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Endrū Kuomo

Daži no visbagātākajiem ņujorkiešiem vērsušies pie štata gubernatora Endrū Kuomo (attēlā) ar lūgumu paaugstināt viņu nodokļus. 80 cilvēki, tajā skaitā Džordžs Soross, Stīvens Rokfellers un Ebigeila Disneja, vēstulē demokrātam Kuomo skaidro, ka viņiem un citiem cilvēkiem no bagātnieku vidus būtu jāmaksā vairāk, lai atbalstītu skolas, ceļu un tiltu uzturēšanu, programmas, lai palīdzētu štata trūcīgajiem iedzīvotājiem un bezpajumtniekiem.

“Tagad ir īstais laiks investēt Ņujorkas ilgtermiņa dzīvotspējā,” teikts vēstulē. “Mums ir jāinvestē ceļos, kas ved prom no nabadzības un augšup pa ekonomikas kāpnēm, visiem mūsu līdzpilsoņiem, ieskaitot stipru valsts izglītību, sākot no pirmsskolas izglītības līdz koledžai.” Vēstules autori ierosina izveidot jaunu ienākuma nodokļa kategoriju iedzīvotājiem, kas pelna visvairāk, tādējādi ļaujot iegūt divus miljardus dolāru. Demokrātu vairākumam štata apakšnamā ir pašiem savs plāns par nodokļu celšanu miljonāriem, bet republikāņu kontrolētais Senāts iebilst pret šo ideju. Likumdevēji cer panākt vienošanos par štata budžetu līdz 1.aprīlim.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. fantastikas cienīga ziņa! pie mums sociālā atbildības sajūta nav modē. pat viszemākajā līmenī – pabalstu saņēmējs nekad nav gribējis pateikt kaut paldies, ka viņu kāds uztur. kādreiz ieviestie simtlatnieki koši parāda atbildības sajūtas līmeni.varēja redzēt, ka gurķojas un tizlojas, nevis strādā. un bagātais par luksusauto nodokli arī raud gaužas krokodila asaras un shēmo, kā apiet nodokļus.

  2. Bagātie latvieši grib sev par 3% zemāku ienākuma nodokli!

  3. Lai brauc uz Latviju !

Draugiem Facebook Twitter Google+