×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
24. oktobris, 2013
Drukāt

Bagatska darbs Latvijas basketbola izlasē novērtēts atzinīgi

LETALETA

Ainara Bagatska darbs Latvijas vīriešu basketbola izlases galvenā trenera amatā aizvadītajā Eiropas čempionāta finālturnīrā un sacensību kvalifikācijas mačos novērtēts atzinīgi, aģentūrai LETA pastāstīja Latvijas Basketbola savienības (LBS) ģenerālsekretārs Edgars Šneps.

Pēc aizvadītā Eiropas čempionāta Bagatska līgums ar LBS ir beidzies, taču lēmumi par iespējumu turpmāku sadarbību ir gaidāmi novembra pirmajā pusē.

Atzinīgi Bagatska paveikto novērtējusi LBS Treneru komisija. Kā atzina Šneps, šāda nostāja ir pirmais solis uz sadarbības turpināšanu.

Par šo jautājumu tiks runāts LBS valdes sēdē, kas notiks 7.novembrī. Šneps prognozē, ka visas līdzšinējās izvērtēšanas mudina uzskatīt, ka valdes sēdē tiks lemts par līguma pagarinājuma piedāvāšanu Bagatskim.

Šneps neslēpa, ka liela loma kopīga darba turpināšanai būs tam, kā trenerim izdosies vienoties ar savu klubu par pienākumu apvienošanu. Neformālās sarunās Bagatskis paudis, ka darbs ar Latvijas izlasi viņam ir svarīgs, tāpēc pozitīva LBS valdes lēmuma gadījumā treneris ir gatavs runāt par līguma pagarināšanu.

Tāpat pašlaik turpinās pieteikšanās 2014.gada Pasaules kausa turnīra īpašajam ielūgumam jeb “wild card”. Šneps pauda, ka LBS līdz pieteikuma termiņa beigām nav gatava publiski runāt par savām iespējām pieteikties “wild card”, jo šādu soli ietekmē plašs apstākļu kopums. Līdz ar to pašlaik šis jautājums vēl ir neskaidrs.

Pieteikšanās Pasaules kausa īpašajam ielūgumam iespējama līdz 31.oktobrim.

Bagatskis pie Latvijas izlases stūres stājās 2010.gadā un viņa vadībā tā ir piedalījusies divos Eiropas čempionāta finālturnīros. Ja 2011.gadā Lietuvā ar salīdzinoši labu sniegumu tika zaudēti visi pieci mači apakšgrupā, tad pēc diviem gadiem Slovēnijā jau klājās krietni labi – kopvērtējumā iegūta 11.vieta, kas bija labākais valstsvienības sasniegums kopš 2001.gada.

Šī gada Eiropas čempionātā Latvija izcīnīja četras uzvaras astoņās spēlēs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+