×
Mobilā versija
Brīdinājums +7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
11. augusts, 2015
Drukāt

Bagatskis sastāva īsināšanu atliek līdz trešdienai

LETALETA

Latvijas vīriešu basketbola valstsvienības treneru kolektīvs ar galveno treneri Aināru Bagatski priekšgalā lēmumu par kandidātu lokā atstājamajiem spēlētājiem pieņems trešdien, lai gan iepriekš to solīja darīt šodien.
Vilcināšanos ietekmējuši spēlētāju savainojumi. Pēdējā pārbaudes spēlēs pret Slovēniju ceļgala sāpju dēļ nevarēja piedalīties saspēles vadītājs Ingus Jakovičs, savukārt centra spēlētājs Andrejs Šeļakovs pirmajā puslaikā izmežģīja potīti un laukumā vairs neatgriezās.
“Pēc brīvdienas trenējāmies parastajā režīmā, pasaudzējot spēlētājus, kuriem pēc aizvadītajiem pārbaudes mačiem pieteikušās veselības problēmas. Andrejam Šeļakovam ar pilnu jaudu neļauj darboties savainotā potīte, Ingum Jakovičam traucē sāpes ceļgalā. Lēmumu par sastāvu pieņemsim trešdien, kad būs lielāka skaidrība par veselības lietām,” basket.lv situāciju komentējis Ainārs Bagatskis.
Nedēļas nogalē Latvijas izlase piedalīsies pārbaudes turnīrā Tbilisi, kur sacentīsies ar Itālijas, Gruzijas un Igaunijas izlasēm. Bagatskis uz šo turnīru iecerējis doties 14 spēlētāju sastāvā. “Karstums, slikta ventilācija, skatītāju spiediens. Būsim ārpus komforta zonas, kas pašlaik ir tieši vajadzīgs. Būs iespēja redzēt, kā spēlētāji pielāgojas šādiem apstākļiem,” uzskata Bagatskis.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+