×
Mobilā versija
Brīdinājums +6°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
11. septembris, 2012
Drukāt

Bagatskis: Varam izbaudīt šo brīdi

LETALETA

“Pirms spēles bija zināmas bažas vairāku iemeslu dēļ, taču komandas darbībā ne brīdi nebija manāma pašpārliecinātība, toties bija gana pārliecības. Ātri ieguvām iniciatīvu un pārsvaru, ne reizi neļāvām pretiniekiem pat izlīdzināt rezultātu,” Latvijas basketbola izlases galvenais treneris Ainars Bagatskis bija gandarīts par komandas sniegumu Eiropas čempionāta kvalifikācijas pēdējā mačā pret Rumāniju.

Latvija uzvarēja ar 85:77, nodrošinot vietu Eiropas čempionāta finālturnīrā.

 

“Bija daži atslābuma brīži – otrajā ceturtdaļā, arī trešās ceturtdaļas sākumā, kad nemācējām izmantot pretinieku atvēlētās iespējas. Tomēr ik reizi spējām savākties un atgūt pietiekami komfortablu pārsvaru,” basket.lv citē Bagatski. “Mums bija ļoti laba metienu precizitāte no divpunktu zonas, bet arī labi metām trīspunktniekus. Atkārtošos: no treneru puses nav uzstādījuma noteikti mest no tālienes, taču ir jāmet, ja situācija to prasa. Tas ir labāk, nekā kļūdīties, par katru cenu cenšoties iespēlēt bumbu zem groza. Toties spēles beigās, kad rumāņi mēģināja ļoti sarežģīti spēlēt aizsardzībā un paši tajā sapinās, “mazie” ļoti veiksmīgi izvirzīja uzbrukumu smailē Kasparu Bērziņu. Tā ka pārmetumi par vienveidīgu spēles stilu nebūs īsti vietā.

 Galvenais, ka paši esam atrisinājuši visas problēmas un izcīnījuši tiesības spēlēt finālturnīrā. Varam izbaudīt šo brīdi, negaidot citu komandu spēļu rezultātus. Garām svinībām nav laika, jau ceturtdien lielākā daļa komandas dosies uz savām darba vietām.  Par to, kas jādara, lai godam sagatavotos finālturnīram, runāsim mazliet vēlāk. Pirmkārt, svarīgi, lai spēlētājiem izdotos labas sezonas klubos.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+