Ainārs Bagatskis ir galvenais pretendents uz Ukrainas izlases trenera amatu.

Bagatskis: “Vienā brīdī aizsardzībā piekusām vai pazaudējām uzmanību” 0

“Turējāmies trīs ceturtdaļas un pietrūka pavisam nedaudz. Netrāpījām, savus brīvus metienus un vienā brīdī aizsardzībā vai nu piekusām, vai pazaudējām uzmanību,” Latvijas valstsvienības galvenais treneris Ainārs Bagatskis komentēja to brīdi, kurā Latvijas un Grieķijas izlase spēles pagriezās uz otru pusi.
Latvijas valstsvienība Eiropas čempionāta pusfinālā par 5. līdz 8. vietu spēles gaitā veica 24:0 izrāvienu, trešajā ceturtdaļā iekrāja 17 punktu pārsvaru (56:39), tomēr zaudēja ar 90:97.
”Mūsu uzdevums bija parādīt Grieķijas izlases vājās vietas un viņu spēles stilu. Ne tikai šajā spēlē, visā turnīrā. Grieķi paļaujas, ka pretinieki viņus pārāk respektē. Protams, ar vienu uzbrukumu nevar apturēt Spanuli un Grieķijas izlasi. Aizsardzībā atļāvām atkārtotus uzbrukumus, sāka buksēt pašu spēle. Par pašu uzbrukumu, zinot’kā izvērtās spēle tālāk, varbūt kādā brīdi vajadzēja kaut kur piebremzēt. Mēs piespiedām grieķus aizsardzībā mainīties un to labi izmantoja mūsu garie spēlētāji. Kad viņi savilkās aizsardzībā, brīvi palika ārējās līnijas spēlētāji. Šie metieni bija pamatoti,” atzina Bagatskis.