×
Mobilā versija
+7.2°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
28. augusts, 2014
Drukāt

Bagatskis: Visi godam paveica savu darbu

foto: LETAfoto: LETA

Latvijas basketbola izlases galvenais treneris Ainars Bagatskis ir gandarīts par godam aizvadīto Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīru, kurā tika izcīnītas sešas uzvaras sešos mačos.

Pēdējā no tiem latvieši izbraukumā ar 82:70 pārspēja Rumāniju.

„Šodien mums vajadzēja izdarīt divas lietas. Pirmkārt, ar attieksmi pret spēli, kurā mums nekas neizšķīrās, vajadzēja pierādīt, ka esam īsti profesionāļi. Otrkārt, uz pērnā Eiropas čempionāta finālturnīra notikumu fona bija svarīgi parādīt, ka komanda progresējusi – spēj pārvarēt sevi, godam izkļūt no sarežģītām situācijām,” basket.lv citē Bagatski.

“Ar abiem izaicinājumiem tikām godam galā, pierādot, ka cienām sevi, ieguldīto darbu, līdzjutējus un savu zemi. Basketbola nianses šoreiz bija otršķirīgas.

Kā jau gaidījām, rumāņi bija ļoti labi noskaņojušies spēlei. Darbojās agresīvi, gan spēlētāji, gan līdzjutēji darīja visu, lai izsistu mūs no līdzsvara. Bija daudz fiziskās cīņas, arī nervozitātes.

Tādam stilam bijām gatavi. Bija brīži, kad pretiniekus izdevās pārsteigt. Uzbrukumā speciāli lietojām īsās sadarbības, cenšoties izmantot rumāņu slikti kontrolēto agresivitāti. Aizsardzībā kaut kas izdevās labāk, kaut kas ne tik labi, bet kopumā kontrolējām spēli un sagaidījām savas izdevības.

Sezonas galvenais rezultāts – kārtējo reizi esam izcīnījuši tiesības spēlēt finālturnīrā. Paldies visiem spēlētājiem un maniem palīgiem – visi godam paveica savu darbu. Ceru, visiem būs veiksmīgas sezonas klubos un nākamvasar labā noskaņojumā turpināsim darbu, lai kvalitatīvi sagatavotos finālturnīram.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+