Veselam
Netradicionāli

Baha ziedi, lai tiktu vaļā no piena sēnītes0

Foto – Shutterstock

Lasītāja jautā: “Vai varētu ieteikt, kādu Baha ziedu kombināciju lietot, lai atbrīvotos no piena sēnītes, kura bieži atkārtojas?”

Atbild Laura Tidriķe, Baha ziedu terapijas praktiķe – konsultante, grāmatas „Baha ziedu terapija bērniem un viņu vecākiem” autore: “Baha ziedu terapijā ārstniecības līdzekļi (ziedu esences) netiek piemeklēti pēc fiziskajiem simptomiem, jo šīs terapijas pamatprincips ir ārstēt cilvēku, nevis viņa slimību. Tāpēc nebūs vienas kombinācijas, kas palīdzētu atbrīvoties tieši no piena sēnītes, taču tas nenozīmē, ka Baha ziedi nevarētu palīdzēt.

Baha ziedu terapijas pamatlicējs, angļu ārsts Edvards Bahs secināja, ka fiziskie simptomi ir sekundāri, tie ziņo par to, ka ir izjaukts iekšējais emocionālais līdzsvars. Ar Baha ziedu palīdzību tas tiek atjaunots, un fiziskie simptomi pazūd paši, jo tiem vairs nav vajadzības eksistēt.

Baha ziedu terapijā noskaidro, kā cilvēks jūtas, kas viņu nomāc un kādas postošas negatīvas emocijas (dusmas, aizvainojums, bailes, vēlme visu kontrolēt utt.) viņā „mitinās”.

Fizisku simptomu gadījumā vērts pavērot (paanalizēt), kad tie sākās un kas mainījās jūsu dzīvē un pašsajūtā, un atrast Baha ziedus, kas palīdz atbrīvoties no nevēlamajiem emocionālajiem stāvokļiem.

Otra „atslēga”, kā atrast piemērotos ziedu līdzekļus, ir saprast, kā jūs uz savu kaiti emocionāli reaģējat, piemēram, vēlaties, lai tā ātri pazūd, jūtaties netīra vai dusmīga utt. Arī šiem stāvokļiem piemeklētās ziedu esences palīdzēs atjaunot iekšējo līdzsvaru un atbrīvoties no piena sēnītes.

Katrā ziņā vienu līdzekli es jums noteikti varu ieteikt. Jūs rakstāt, ka šī liga bieži atkārtojas, šādā gadījumā ieteicams palietot zirgkastaņas pumpura (angļu valodā “Chestut Bud”) esenci, kas palīdz saredzēt, kuri dzīves notikumi spēj ietekmēt jūs un jūsu pašsajūtu tik lielā mērā, lai izraisītu šos fiziskos simptomus.

 

 

LA.lv