×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
14. jūlijs, 2014
Drukāt

Baiba Rozentāle iecelta Rīgas 2.slimnīcas valdē (4)

Foto - LETAFoto - LETA

Bijusī veselības ministre un Latvijas Infektoloģijas centra vadītāja, tagadējā Rīgas domes deputāte Baiba Rozentāle (SC) šā gada 26.jūnijā kļuvusi par Rīgas pašvaldības SIA “Rīgas 2.slimnīca” valdes locekli, liecina “Firmas.lv” informācija.

Iepriekš slimnīcas valdes vienīgais loceklis bija ilggadējais slimnīcas vadītājs Jānis Petronis.

“Ņemot vērā, ka pašreiz Rīgā notiek veselības aprūpes pieejamības pārskatīšana, apvienojot poliklīnikas, reorganizējot 1.slimnīcu, paplašinot sniegto pakalpojumu loku un efektivizējot pārvaldes struktūru darbu, kas neapšaubāmi skar arī 2.slimnīcas darbu, tika pieņemts lēmums par valdes locekļu skaita palielināšanu, valdes locekļa amatā apstiprinot cilvēku ar atbilstošu pieredzi šajā jomā. Rozentāle ir speciāliste ar augstu kompetenci, par kuru nav šaubu,” ar preses sekretāra Sandra Toča starpniecību informēja Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (SC).

Rozentāle, kura iepriekš piedalījusies Saeimas vēlēšanās gan kā Tautas partijas, gan kā partijas “Par labu Latviju” biedre, pērn pirms pašvaldību vēlēšanām pievienojusies partiju apvienībai “Saskaņas centrs” un “Gods kalpot Rīgai” sarakstam, no kura ievēlēta Rīgas domē.

Kā liecina aģentūras LETA arhīva informācija, Rozentāle 2009.gadā kā veselības ministre krīzes apstākļos Rīgas domei piedāvāja slēgt gan Rīgas 1.slimnīcu, gan Rīgas 2.slimnīcu.

Toreizējais Rīgas domes Sociālo jautājumu komitejas priekšsēdētājs Leonīds Kurdjumovs (SC) valsts rīcību raksturoja kā neapdomīgu un klaji kaitniecisku, apdraudot rīdzinieku veselību un veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību Rīgā, savukārt Ušakovs norādīja, ka valsts parādu un nepārdomātas veselības aizsardzības politikas dēļ Rīgas 1.slimnīca atrodas bankrota priekšā.

Vēlāk, pateicoties Rīgas domes un slimnīcas vadības aktīvām darbībām, 1.slimnīcu izdevies ne tikai saglabāt, bet arī attīstīt, par pašvaldības līdzekļiem atjaunojot un modernizējot vairākus slimnīcas korpusus.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Vai viņa iecelta par dārznieku?

  2. Kolaboracioniste

  3. LAIKAM 2.slimnīcas valdei VIENĪGI TRŪKA ŠĪS KUNDZES, kura sašmucējusies ne vienā vien vietā kā daudzi no TP bijušajiem????? Viņa TIEŠĀM ir speciāliste ar “AUGSTU” kompetenci un pie tam vēl SC biedre!????? TĀ KĀ LABU NEKO NEGAIDIET!!! VIŅA NAV SAGLABĀTĀJA VAI DARBA UZLABOTĀJA, BET NEPĀRSPĒJAMA POSTĪTĀJA…

Draugiem Facebook Twitter Google+