×
Mobilā versija
Brīdinājums +24°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
21. decembris, 2016
Drukāt

Baiba Sipeniece-Gavare izsolīs trīs skatuves tērpus Ūdrīša atbalstam (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

TV personības un koncertspēles “Es šonakt būšu laimīgs!” vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare nākamajā trešdienā, 28. decembrī izsolīs trīs skatuves tērpus mūziķa Rolanda Ūdra rehabilitācijai, LA.lv pavēstīja sabiedrisko attiecību speciālsite Una Griškeviča.

Izsole notiks nākamajā trešdienā, 28. decembrī, pēc komcertspēles “Es šonakt būšu laimīgs!” nosalēguma Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā, un tajā tiks piedāvātas trīs tērpu mākslinieces Elitas Patmalnieces darinātās kleitas.

Divas no tām Baiba Sipeniece-Gavare valkājusi, pirms vairākiem gadiem vadot “Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvas” ceremoniju, savukārt vēl viena kleita piedzīvojusi ne tikai piedalīšanos kādā no populārākajiem TV šoviem, bet arī vairākas interesantas vizuālās pārvērtības, par ko parūpējusies tērpa autore Elita Patmalniece.

“Process, kad Elita rada man domātos skatuves tērpus, ir vesels šovs; bijušas arī radošas diskusijas, taču vienmēr abas esam bijušas apmierinātas ar iznākumu. Un, tā kā manā drēbju skapī ir tik vietas, cik ir, esmu nolēmusi šķirties no vairākiem skatuves tērpiem,” pauž Baiba Sipeniece-Gavare, piebilstot – šīs kleitas viņa valkājusi, gan vadot pasākumus, kuros piedalījušies valstsvīri, gan svētku brīžos kopā ar ļoti sirsnīgiem Latvijas ļaudīm.

“Man nav žēl no šiem skatuves tērpiem šķirties, jo tās savu darbu jau ir padarījušas. Tādēļ es šīm kleitām labprāt došu otro iespēju – ar domu, ka tās kādai dāmai atnesīs veiksmi vai neaizmirstamus mirkļus, jo patiesībā tērps ir ļoti svarīgs, lai ko tu darītu – vienkārši izietu ļaudīs, ietu uz teātri, koncertu vai svinīgu balli. Man, atrodoties uz skatuves un vadot pasākumus, tērps ir ļoti svarīgs – kā es tajā izskatos, kā jūtos, cik tērps ir komfortabls. Tādēļ ļoti priecāšos, ja kādai dāmai šie tērpi patiks un noderēs. Un, tā kā šie tērpi tiešām ir īpaši, arī to nākamajām valkātājām ir jābūt īpašām,” teic Sipeniece-Gavare

Baiba Sipeniece-Gavare arī atklāj, ka visi izsolē gūtie līdzekļi tiks ziedoti mūziķa Rolanda Ūdra jeb Ūdrīša rehabilitācijai: “Viņam šajā Ziemassvētku laikā palīdz gan Ralfs Eilands, gan grupa “Prāta vētra”, gan citi mūziķi, tāpēc man šķita svarīgi šajā procesā ieguldīt arī savu pienesumu!”

Katras kleitas sākumcena ir 100 eiro; izsoles “solis” ir 10 eiro. Jāpiebilst, ka tiem, kas pasākumu nevarēs apmeklēt klātienē, būs iespēja izsoli vērot un tajā piedalīties virtuāli, jo pasākums tiks straumēts internetā un būs vērojams tērpu mākslinieces Elitas Patmalnieces Facebook profilā.

“Afterparty” apmeklētājiem būs iespēja gan baudīt šampanieti un svētku mielastu un neformālā atmosfērā satikt visus koncertspēles dalībniekus, gan atmiņai nobildēties pie īpašās fotosienas.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ne par viņas naudu šūti tērpi – tāpēc tukši zīmējas.

Draugiem Facebook Twitter Google+