Mobilā versija
-1.9°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
10. jūnijs, 2015
Drukāt

Baiba un Lauma Skride koncertēs Dublinā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Baiba Skride

Latviešu mūziķes māsas Baiba un Lauma Skrides trešdien, 10. jūnijā koncertēs Dublinā, aģentūra BNS uzzināja Latvijas vēstniecībā Īrijā.

Baibas un Laumas Skrides koncerts Dublinā ir daļa no Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē kultūras programmas Īrijā. Kultūras programmā ir iekļautas izstādes “Kas dzintaram padomā?”, “Proud Latvija – Latvijas dizaina veiksmes stāsti”, “Vikingu laiki Latvijā”, “Latvijas traģēdija.1941”, Latvijas Mākslas akadēmijas pasniedzēju un absolventu izstāde “Graduation”.

Tāpat koncerts notiks festivāla “Izcila mūzika Īrijas ievērojamās mājās” (Great Music in Irish Houses) ietvaros.

Sadarbībā ar latviešu kopienu no 30. aprīļa līdz 4. maijam Dublinā, Karlovā un Limerikā notiks arī Trešie Latvijas kultūras svētki. Svētku programmā ir Latvijas Radio kora koncerts, teātra un kino izrādes, foto izstāde “Sports Latvijā”, viesmākslinieku un ielu koncerti, jaunatnes forums, svētku dievkalpojums, amatnieku tirdziņš, pasākumi bērniem, Latvijas ražotāju pārtikas produktu degustācija, svētku dalībnieku gājiens un noslēguma koncerts.

Pievienot komentāru

Bērnus mūsu vietā izklaidē amerikāņi. Saruna ar režisoru Ģirtu Šoli (1)Ģirts Šolis uzskata, ka laba literatūra nenoveco, un arī mūsdienu bērniem piedāvā laika pārbaudi izturējušu klasiku. Tāpat viņš balti apskauž Latvijas Nacionālo teātri par izrādi "Šausmu autobuss", kurā netiek ielaisti vecāki, jo Leļļu teātri nereti gadās – vecāki uz izrādi atnāk ar domu, ka tikmēr, kamēr bērns skatās izrādi, pasērfos internetā.
Draugiem Facebook Twitter Google+