Mobilā versija
+5.3°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
16. aprīlis, 2015
Drukāt

Baiba un Lauma Skrides koncertēs Dublinā

Foto: LETAFoto: LETA

Pianiste Lauma Skride.

Trešdien, 15. aprīlī, Īrijas Ārlietu un tirdzniecības ministrijā tika atklāts festivāls “Izcila mūzika Īrijas ievērojamās mājās”, kurā 10. jūnijā plkst. 20 Dublinā koncertēs pazīstamās latviešu mūziķes, māsas Baiba un Lauma Skrides, informē Ārlietu ministrija.

Mūzikas festivālu atklāja Īrijas ārlietu un tirdzniecības ministrs Čārlzs Flanagans. Koncerti notiek ievērojamās Īrijas ēkās – vēstures un kultūras pieminekļos .

Vēstniecības atbalstītais Baibas un Laumas Skrides koncerts Dublinā ir daļa no Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē kultūras programmas Īrijā. Kultūras programmā ir iekļautas izstādes “Kas dzintaram padomā?”, “Proud Latvija – Latvijas dizaina veiksmes stāsti”, “Vikingu laiki Latvijā”, “Latvijas traģēdija.1941”, Latvijas Mākslas akadēmijas pasniedzēju un absolventu izstāde “Graduation”.

Sadarbībā ar latviešu kopienu no 30. aprīļa līdz 4. maijam Dublinā, Karlovā un Limerikā notiks arī Trešie Latvijas kultūras svētki. Svētku programmā ir Latvijas Radio kora koncerts, teātra un kino izrādes, foto izstāde “Sports Latvijā”, viesmākslinieku un ielu koncerti, jaunatnes forums, svētku dievkalpojums, amatnieku tirdziņš, pasākumi bērniem, Latvijas ražotāju pārtikas produktu degustācija, svētku dalībnieku gājiens un noslēguma koncerts.

Pievienot komentāru

Oņegins ar dzīves pieredzes čemodānu. Saruna ar Aināru Rubiķi un Rēziju KalniņuCeturtdien, 8. decembrī Latvijas Nacionālajā operā pirmizrādi piedzīvos P. Čaikovska opera "Jevgeņijs Oņegins". Pie pults stāsies diriģents Ainārs Rubiķis, režisore ir Rēzija Kalniņa, kurai šī būs debija mūsu operā un kura šajā uzvedumā aicina skatītāju "uz romantiku, ilūzijas un realitātes cīņu".
Draugiem Facebook Twitter Google+