×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.0°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
17. oktobris, 2014
Drukāt

Baidoties no maniaka, palielinās iedzīvotāju patruļu skaitu Imantā (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Imantas iedzīvotāju sanāksmē šovakar nolemts – lai noķertu Pārdaugavas pedofilu, jāpalielina iedzīvotāju patruļu skaits, aģentūrai LETA pastāstīja “Stop drugs” valdes priekšsēdētājs Sandris Bergmanis.

Sanāksmē secināts, ka īpaši patruļas nepieciešamas skolu teritorijās. “Jāvēro aizdomīgu vīriešu darbība – vai kāds neseko bērniem,” norādīja Bergmanis.

Patrulētāji arī aicina visus Latvijas iedzīvotājus pievērst uzmanību varmākas fotorobotam. “Iespējams, ka Imantas pedofils dzīvo kaimiņos kādam, kurš nemaz nav redzējis šo fotorobotu. Jo vairāk cilvēku to redzēs, jo lielāka iespēja būs šo varmāku noķert,” teica Bergmanis.

Bergmanis pieļauj domu, ka Imantas pedofils varētu būt vecāks, nekā attēlots fotorobotā. “Vai nu viņam ir īpaša izglītība, vai arī viņš ir īpaši veiksmīgs, vai arī zina, kā izvairīties no policijas,” savu viedokli pauda “Stop drugs” vadītājs. Viņš piebilda, ka nekādā gadījumā nedomā, ka tas “noteikti ir izbijis policists”.

Jau ziņots, ka otrdien Zasulauka rajonā kāds vīrietis veicis seksuālu uzbrukumu 13 gadus vecai meitenei. Viena no galvenajām policijas izvirzītajām versijām ir, ka noziegumu varētu būt izdarījis tā dēvētais Imantas pedofils. Par to liecina nozieguma raksturs un izvēlētais upuris.

Policija kopš pavasara meklē jaunu vīrieti, kurš tiek vainots par trīs smagiem dzimumnoziegumiem pret mazgadīgām meitenēm Imantas mikrorajonā, taču kopumā uz viņa sirdsapziņas varētu būt četri upuri. Iepriekšējais noziegums bija izdarīts 14.martā ap plkst.15, kad uzbrucējs iegrūda liftā divas mazgadīgas meitenes un veica netiklas darbības.

Visus trīs noziegumus vienoja tas, ka tie pastrādāti dzīvojamajās mājās, kurās ir lifts. Tieši liftos vīrietis izdarījis savus noziegumus. Policija uzskata, ka vīrietis savus upurus izsekojis, pirms tam tos novērojot bērnu laukumos.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Par ko tad šie baidas?

Draugiem Facebook Twitter Google+