×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
19. decembris, 2016
Drukāt

Bailes Dagdā: novadā atgriezīsies aukstasinīgs trīs cilvēku slepkava (7)

Kadrs no videoKadrs no video

Pēc teju 20 gadiem ieslodzījumā dzimtajā Dagdas novadā pavasarī atgriezīsies triju cilvēku slepkava. Pašvaldība ierādījusi mitekli apdzīvotā vietā, kas varētu veicināt arī turpmākus noziegumus, vēršoties pie raidījuma “Bez Tabu”, izteikušies iedzīvotāji.

Pirms 17 gadiem tolaik 20 gadus vecais vīrietis ieradās brāļa mājās Dagdas novada Pļeņčevas ciemā, kur ar cirvi nogalināja gan brāli, gan viņa dzīvesbiedri.

Aukstasinīgi nogalināto ķermeņus apraka turpat pagalmā, bet pats turpināja dzīvot namā vēl trīs nedēļas.

Tāpat dzīvību atņēma sunim, kurš uzoda saimnieku mirstīgās atliekas, kā arī kādam sirmgalvim, kurš pēc pieprasījuma neesot iedevis smēķi.

“Tolaik policijai viņš [slepkava] skaidroja, ka jumts aizbrauca,” atminas zvērīgi nogalināto kaimiņš.

Ilgus gadus pavadījis aiz restēm, vīrietis tiks atbrīvots no Jelgavas ieslodzījuma vietas nākamā gada maijā. Dagdas novada pašvaldība grasās ierādīt viņam mitekli dažus kilometrus no slepkavību vietas.

Uzzinot par to, ka vīrieti atbrīvos, ļaudis Dagdas novadā ir pārbijušies un vēlas, lai viņam ierāda dzīvesvietu citviet, ārpus novada teritorijas.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Kurš, atbrīvojot no apcietinājuma, nes atbildību par bijušā zeka dzīvi un garantēs līdzcilvēkiem drošību?

 2. Muļķīga prasība ,no kuras pašvaldības nācis ,tajā arī dzīvesvieta jādod. Tāpat ir ar bērnunama bērniem ,kā saniedz 18 gadu vecumu ,tā sūta prom no bērnunama un pašvaldībai no kura nācis jādod dzīvesvieta ,lai gan tā pašvaldība ir kāds nomaļu lauku kakts ,kurā darbu neatrast ,naudas nav ,ēst arī gatavot nemāk ,jo bērnunamā virtuvē baro ,iepirkties veikalā nemāk. Taču pilsēta nekādu mītnes vietu nedos ,kur darbu varētu atrast ,bet sūta prom uz savu pašvaldību. Labi ja vēl pašvaldībai ir dzīvokļi ko dot ,tagad jau ciemati tukši ,bet ja nav ,tad iedod pussabrukušu graustu bez durvīm un logiem un saka remontē un dzīvo.Kā remontēsi ja darba nav ,naudas nav un no dzīves neko nejēdz ,vis bērnunamā tika dots. Tāpat arī tam cietumniekam ,mītni kautkādu iedos ,darba nebūs un jāapzog kaimiņi būs gribot ,negribot ,ja kāds kaimiņš iebildīs ,tad jāsit nost ,būs atkal cietums ,ēdiens un mītne par brīvu un jāstrādā arī nebūs.

  • Tev liekas,ka viņš ir pelnījis dzīvokli ,Rīgas klusajā centrā un deputāta vietu?

   • Pelnījis it kā neko nav ,taču vajadzētu iekārtot darba vietā ,kādu istabiņu ,tikai ne sociālā mājā ,tajā apkārt tik būs alhokola lietotāji un nestrādātāji ,ātri sapazīsies un atkal kādu likumu pārkāps. Mentoru vajaga nozīmēt, kurš pāris reizes nedēļā apciemos ,parunāsies ,palīdzēs risināt sadzīves problēmas ,tad varbūt atgriezīs normālā dzīvē ,ja nē tad tiešām apkārtējiem jābaidās.

 3. tādus nekur negaida. arī citos novados un valstīs nē

 4. Tādiem slepkavām ir visatļautība – visi no tāda baidās, un neviens tādam neko nevar padarīt, kā vien piespriest nieka 20.gadus. Lūdzu, uzrakstiet šī slepkavas vārdu un uzvārdu,izplatiet to, lai visi cilvēki Latvijā un arī ārpus tās zin par šo slepkavu un piesargājās.Tāds būtu pelnījis to pašu, ko nodarīja brālim un pārējiem.

  • Kapēc šitam nezvēram, neiedeva mūža ieslodzījumu?Un ja iedeva,tad kapēc pēc divdesmit gadiem laiž vaļā? Tāpēc jau arī bija domāts nāves sods,lai sabiedrībai nevajadzētu baidīties no mošķiem!

Draugiem Facebook Twitter Google+