Mobilā versija
+5.8°C
Nanija, Ilgmārs
Ceturtdiena, 30. marts, 2017
20. jūlijs, 2016
Drukāt

Bailes no telefonsarunām. Kā tās pārvarēt?

1. Vai tev tās piemīt?

1no3
Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Šodienas sabiedrība komunicē vairāk nekā jebkura cita iepriekšējā paaudze, tomēr tajā pašā laikā tā arī “komunicē” vismazāk. Pirms tika izgudrotas īsziņas un e-pasts, cilvēkiem sarunas vajadzēja risināt klātienē, runājot pa telefonu vai rakstot vēstules. Tagad aizvien vairāk un vairāk cilvēku priekšroku dod īsziņām un e-pastiem kā komunikācijas veidam. Lai arī mēs komunicējam vairāk, mēs esam zaudējuši patieso sarunas mākslu. Jauna mūsdienu problēma ir fobija no telefona zvaniem. Šeit ir uzskaitīti daži ieradumi, kuri varētu norādīt uz to, ka arī tev tā piemīt:

1. Tu bieži ļauj savam telefonam zvanīt, tikai lai varētu uzrakstīt zvanītājam īsziņu, izliekoties, ka nedzirdēji zvanu.
2. Tavā balss pastkastīte ierakstīts “neatstāj ziņojumu, uzraksti īsziņu”
3. Tu esi atslēdzis šādu iespēju vispār.

  1. Vai tev tās piemīt?
  2. Kāpēc šādas bailes eksistē?
  3. Ko tu vari darīt, lai vērstu par labu savu izteikto nepatiku pret telefonsarunām?

Pievienot komentāru

Maigā elegance. Pelēko un rozā toņu salikumi apģērbā un interjerāŠopavasar aktuāli – maigu pasteļtoņu salikumi tīrās, bet pieklusinātās versijās. Izvēloties pelēkrozā paleti, pievērs uzmanību arī faktūru un materiālu saspēlei.
Tūristi izspiedēji: prasa kompensāciju par sliktu laiku (3)Ne visi tūristi ir apmierināti ar ceļojumu, taču līdz PTAC pērn aizgājušas vien 16 lietas
Draugiem Facebook Twitter Google+