×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
25. maijs, 2015
Drukāt

Baksam un Stupelim dubultuzvara Nīderlandē

stupelis-mucenieks-oldebroek-pjedestals

Pasaules čempionāta piektajā posmā motokrosā ekipāžām pirmdien Oldebrūkas trasē Nīderlandē abus braucienus uzvarēja Etjēns Bakss un Kaspars Stupelis.

Oldebrūkas smiltīs izcīnītā dubultuzvara Baksa ekipāžai ļāva par 14 punktiem pietuvoties līderiem Žirū/Musē, kuriem šoreiz braucienos otrā un septītā vieta.

Abos braucienos trešā vieta, posmā otrā un sezonas kopvērtējumā stabila trešā Janam Hendrikam un baušķeniekam Elvijam Muceniekam. Pie ieskaites punktiem abos braucienos par 15. un 13. vietu tika Tanels Rēsna un Haralds Kurpnieks.

Pasaules čempions Bens Asdriansens pirms nedēļas Vācijas posmā salauza kājas pēdu, šoreiz nestartēja un kopvērtējumā izkrita ārpus līderu trijnieka.

Pasaules čempionāta sestais posms 6. un 7. jūnijā notiks Stelpē.

 

PASAULES ČEMPIONĀTS EKIPĀŽĀM

Kopvērtējums. 1. Valentīns Žirū un Nikola Musē (Francija) 220, 2. Etjēns Bakss un Kaspars Stupelis (Nīderlande/Latvija) 211, 3. Jans Hendriks un Elvijs Mucenieks (Beļģija/Latvija) 190, 4. Stjuarts Brauns un Džošs Čemberlens (Lielbritānija) 165, 5. Bens Adriansens un Bens van den Bogārts (Beļģija/Nīderlande) 161, 15. Kerts Variks un haralds Kurpnieks (Igaunija/Latvija) 51, 32. Tanels Rēsna un Ilvars Skultāns (Igaunija/Latvija) 4.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+