Baksam un Stupelim trešā vieta PČ posmā Vācijā 0

Nīderlandes motobraucējs Etjēns Bakss ar latviešu kantētāju Kasparu Stupeli svētdien Vācijā izcīnīja trešo vietu pasaules čempionāta (PČ) blakusvāģu motokrosā devītajā posmā.

Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
“Kā krāpnieks zināja, ka neesmu izņēmusi paciņu?” Lasītāja atmasko neīsto “Latvijas Pastu” 1

Pirmajā braucienā Bakss ar Stupeli bija piektie, bet otrajā braucienā uzrādīja trešo labāko rezultātu. Abos braucienos uzvaras svinēja leģendārā nīderlandieša Daniela Vilemsena ekipāžas, kamēr igauņu pilots Kerts Variks ar latviešu kantētāju Lauri Daideru guva divas septītās vietas.

Posmā ar 50 punktiem uzvarēja Vilemsens, 44 punktus iekrāja nīderlandietis Juliāns Veldmans, Bakss un Stupelis ar 36 punktiem bija trešie, bet Variks un Daiders ar 28 punktiem ierindojās septītajā pozīcijā.

Desmitais posms šajā nedēļas nogalē notiks “Pīlādžu” mototrasē Stelpē.

Trīs posmus pirms čempionāta beigām kopvērtējuma līderis ar 384 punktiem ir Marvins Vanlušens no Beļģijas, bet otrais ar 318 punktiem ir Kūns Hermanss no Nīderlandes, kamēr trešo vietu ieņem Bakss un Stupelis, kuriem ir 297 punkti. Hermanss un Vanlušens šajā posmā tika pie 33 punktiem, ieņemot attiecīgi piekto un sesto vietu.

Tikmēr piektie kopvērtējumā ar 240 punktiem ir Variks un Daiders.